Антін Мухарський прокоментував скандальну заяву ексдружини Сніжани Єгорової

Антін Мухарський прокоментував скандальну заяву ексдружини Сніжани Єгорової

Антін Мухарський прокоментував скандальну заяву ексдружини Сніжани Єгорової

facebook.com/AntinMykharskyi

Телеведуча назвала українського героя "рагулем" і "селюком".

Український телеведучий, актор та письменник Антін Мухарський прокоментував скандальну заяву ексдружини Сніжани Єгорової.

Так, нещодавно телеведуча назвала українського героя "рагулем" і "селюком". У відповідь на це Мухарський написав на сторінці у Facebook, що приголомшений кількістю запитань стосовно інтерв’ю колишньої.

Друзі, я жив з цим щодня з початку Майдану. Люди і структури, які шість років поспіль знищували мене і мою репутацію, тепер взялися за тих, хто має бодай якусь дотичність до Майдану і російсько-української війни. Те, що допіру було полем моєї щоденної особистої битви, стало надбанням широкого загалу.   Шість років я не можу нормально бачитися з дітьми, а останні два не бачу їх взагалі, бо тато, зі слів їхньої  матері, "кончєний націк, фашіст, моральний урод, жалкій алімєншік (хоч залишив дітям будинок, квартиру, за ці роки сплатив близько 3 млн. гривень  аліментів)... ага і так само -  рагуль, а також суїцидальний наркоман"

написав актор

Зі свого боку, користувачі поцікавилися, чому ж свого часу Антін покохав Сніжану.

  • Гідна відповідь! Тільки от не розумію, як ви взагалі в вляпались одружитися з нею?
  • Співчуваю і водночас не розумію, як можна було закохатися в це?
  • Невже вона така завжди була?

У відповідь знаменитість зазначив, що Єгорова такою не була, а з часом змінилася.

Нагадаємо, Сніжана Єгорова та Антін Мухарський були одружені дев'ять років та виховували трьох спільних дітей. 2015 року подружжя розлучилося, проте розрив дався їм нелегко. Колишні публічно з'ясовували стосунки. Зокрема Мухарський звинувачував Єгорову у тому, що вона не дає йому бачитися з дітьми.

Наступна публікація