Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антитіла" розчулили кліпом на пісню Кузьми "Люди, як кораблі"

Гурт зробив кавер на знамениту пісню "Скрябіна".

Сьогодні гурт "Антитіла" презентував композицію з репертуару "Скрябіна" під назвою "Люди, як кораблі".

Тарас Тополя вже виконував цю пісню разом з музикантами гурту "Скрябін" під час концертів пам'яті Кузьми у Києві та Львові.

Багатьом, хто чув чи бачив цей варіант виконання, пісня з вокалом Тараса припала до душі. "Антитіла" отримали безліч повідомлень у своїх соціальних мережах від прихильників, знайомих, друзів із одним запитанням – "Чи можна буде колись почути "Люди, як кораблі" у вашому виконанні?".

Йшов час, ідеї щодо запису постійно з'являлися, обговорювалися, та знову зникали. Всі розуміли, яка відповідальність покладена на нову версію пісні. Хотілося, щоб "Люди, як кораблі" в новому баченні отримали сучасне звучання, доповнилися новим настроєм, не втративши при цьому зміст, характер та драматургію, які в них закладав Кузьма.

Після кількох місяців студійних пошуків ідеального балансу, пісня була записана. І так вже склалося, що вона буде презентована за кілька днів до річниці трагедії, що забрала Андрія Кузьменка. "Люди, як кораблі" у виконанні гурту "Антитіла" є своєрідною шаною та повагою до Кузьми, задля того, щоб пам'ять про творчість Андрія не полишала всіх тих, для кого вона була дорогою.

 "Моє дитинство і юність – це  пісні "Скрябіна". Я писав йому листи, дублював і роздавав друзям касети і диски "Скрябіна". А одного разу, ціла дискотека у польському дитячому таборі, з моєї легкої руки, танцювала під альбом "Модна країна". Коли сталася трагедія, я спілкувався з мамою Андрія... І наш виступ на концерті пам'яті – це наша дяка їй за сина, за філософа, за Артиста. Переспів пісні "Люди, як кораблі" – це наше спасибі самому Андрію. Я вірю, що він чує", - прокоментував фронтмен "Антитіл" Тарас Тополя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції