Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антитіла" зачарували Карпатами та показали знищення Землі у новому кліпі

Гурт представива кліп на трек "Лови момент".

Після успіху пісні і відеоробіт "TDME" гурт "Антитіла" представив другу роботу з майбутнього альбому Hello - "Лови момент".

Відео "Лови момент" побудоване на щирості і від початку до кінця пронизане метафорами. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу - цілісність і єдність – те, без чого люди не зможуть вижити на Землі.

Цього разу немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім'ї. На екранах з'явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.

Кліп "Антитіла"_1
Кліп "Антитіла"_3
Тарас Тополя та Alyosha

"Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії в 1-2 знімальних дні, але щось воно не йшло ніяк. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Коли зазвучала вперше ця ідея, стало зрозуміло, що історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше, якщо це складний похід", - поділився Тарас Тополя.

ВідеоТарас Тополя розповів про новий кліп гурту "Антитіла"

Група "Антитіла" випускає новий кліп на пісню "Лови момент". Кліп ще повністю не готовий. Але глядачі "Сніданку" мають змогу побачити першу частину! Цей кліп про особливі моменти у житті кожного з учасників групи. 

Тарас Тополя розповів про новий кліп гурту "Антитіла"

Музиканти позначили цей кліп, як технічно складний і найдорожчий в історії "Антитіл". Знімання відбувалися протягом 10 днів. Учасниками групи був пройдений найважчий пішохідний туристичний маршрут України, та ще й у сезон дощів. Знімальна група у складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош - це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, що розташовані в прикордонній зоні Румунії. Варто зазначити, що через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на знімання у віддалену точку.

"Заради хороших кадрів і хорошого смислу, який завжди є у нас в піснях і кліпах, ми готові працювати, долати себе, перемагати лінь, страх і йти на вершину. Бо вершина попереду ще не одна у кожного з нас", - прокоментував Тарас Тополя.

Кліп "Антитіла"_2

"Лови момент" - своєрідне продовження попереднього кліпу "TDME", завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому Hello, презентація якого запланована на осінь цього року. А на 2019 рік гурт "Антитіла" планує великий стадіонний тур містами України на підтримку шостого альбому.

Вибір редакції