Арам Арзуманян зізнався, скільки заробляє під час війни та на що найбільше витрачає

Арам Арзуманян зізнався, скільки заробляє під час війни та на що найбільше витрачає

Арам Арзуманян / Фото: скриншот з відео

Артист розповів про свої доходи.

Український актор, родом із Мелітополя, зірка комедії "Скажене весілля" Арам Арзуманян зізнався, скільки коштів заробляє на місяць під час війни та на що найбільше витрачає.

Загалом, дохід знаменитості приносить його акторська кар'єра, а також блог. Щомісяця він може бути різним. Однак у середньому Арзуманян заробляє від 60 до 100 тисяч гривень.

Арам Арзуманян з родиною / Фото: instagram.com/aram_dad

"Мій дохід у середньому від 60 тисяч до 100 тисяч гривень. Мені здається, я навіть більше витрачаю, ніж заробляю", — розповів артист в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Найбільше коштів Арам Арзуманян витрачає на побутові речі. Також актор допомагає батькам, які виїхали з Мелітополя та все своє нажите залишили в окупованому місті. Звичайно, артист донатить кошти на потреби захисників.

Арам Арзуманян / Фото: instagram.com/aram_dad

"Ми витрачаємо в основному на побутові речі. Багато коштів йде на бензин. Я ще доначу, у мене є друзі, яким я постійно допомагаю. Просто домашні якісь там справи. У мене батьки живуть поряд зі мною, я їм допомагаю", — поділився артист.

Нагадаємо, нещодавно інтерв'юер Слава Дьомін теж розповів про свої доходи. Ведучий зізнався, скільки йому вдавалося найбільше заробити за місяць і що йому приносить такі кошти.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація