Арнольд Шварценеггер з різницею у 5 днів привітав з 21-річчям рідного та позашлюбного синів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор з гордістю відзначає досягнення спадкоємців.

Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер, який невдовзі завітає до Києва, зворушливо привітав свого позашлюбного сина Джозефа Баена з 21-річчям через 5 днів після дня народження рідного сина.

З такого приводу Шварценеггер опублікував в Instagram зворушливий пост і привітав спадкоємця з повноліттям.

"З днем народження, Джозефе! Це фантастика - те, як здорово ти розвинув і м'язи, і мозок за останній рік. Що ж буде далі! Я дуже пишаюся тобою і люблю тебе", - написав колишній губернатор Каліфорнії, та виклав світлину з Джозефом.

Проте цікаво те, що всього п'ять днів тому Арнольд Шварценеггер писав ніжні слова рідному синові Крістоферу, який за збігом обставин з'явився на світ майже водночас із Джозефом.

"З днем народження, Крістофере! Ти кращий студент, ніж колись був я, і у тебе найдобріше серце, яке я бачив. Я дуже пишаюся тобою і люблю тебе", - підписав архівне фото з маленьким сином Арні.

Зазначимо, 1997 року Арнольд Шварценеггер зрадив дружину Марію Шрайвер з хатньою робітницею Мілдред Патрісією Баен. В результаті цього зв'язку з'явився позашлюбний син актора - Джозеф. Хоча Арнольд довгий час приховував існування хлопчика від громадськості і навіть від дружини, зараз він проводить з сином багато часу.

Нагадаємо, саме дізнавшись про зраду чоловіка Марія подала на розлучення, яке може потрапити у Книгу рекордів Гіннеса.

Залиште свій коментар

Вибір редакції