Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арсен Мірзоян пригадав, як робив свій перший шест для стриптизу

Співак зіграв у виставі, де як робочі вирішують стати стриптизерами.

Популярний український співак Арсен Мірзоян, який нещодавно згадав молодість, опублікувавши архівне фото, наразі пригадав, як робив шест для стриптизу, йдеться у "Світському житті".

Варто зазначити, що артист нещодавно постав у незвичній для себе ролі, зігравши робітника, який планує стати стриптизером у виставі Ladies Night.

Причому таке досить неочікуване рішення Арсен ухвалив, незважаючи на доволі консервативну родину. Дружина виконавця Тоня Матвієнко ніколи не знімається для чоловічого глянцю і не оголювалася для фотосесій.

"Ну да родина не без Мірзояна. Я просто прийшов і сказав, ми будем стриптизерами. Я поставив перед фактом і вже хай сприймають все як є. Тому так і сказали, що це мій вибір, мовляв працюй", - прокоментував своє рішення співак.

ВідеоАрсен Мірзоян пригадав, як на "Запоріжсталі" плавив свою першу жердину для стриптизу

Серед акторів вистави "Lady`s night" був і Арсен Мірзоян. Співак поділився досвідом перевтілення на стриптизера та тим, як виготовляв свою першу жердину для стриптиз-клубу. Виявляється, ще на роботі на "Запоріжсталі" Арсен мав таке завдання. Перед виступом Мірзоян поставив консервативну дружину перед фактом, що буде танцювати стриптиз на очах 2000 жінок. Як відреагували на оголення чоловіка дружина Тоня та теща Ніна Матвієнко – дивіться в сюжеті.

Арсен Мірзоян пригадав, як на "Запоріжсталі" плавив свою першу жердину для стриптизу

Мірзоян, який у виставі зіграв робочого, який вирішив стати  стриптизером, навіть пригадав, як у молодості, коли він працював на заводі Запоріжсталь, йому замовили виготовити шест для стриптизу.

"Мені колись, коли я працював на заводі замовляли шест, корпусний, щоб він крутився. Я добре памятаю обличчя майстра, коли я підійшов і сказав, що треба зробити два корпуса для шеста. Він так довго дивився на мене і запитав, чи я серйозно, я відповів, так. Він тоді зауважив, що це перший шест, який робили на Запоріжсталі для стриптиз-клубу", - пригадав співак.

Нагадаємо, нещодавно Арсен Мірзоян розповів про початок стосунків з Тонею Матвієнко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції