Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Артем Гагарін вперше з'явився на червоній доріжці зі своєю дружиною

Ведучий побував на церемонії вручення премії "Viva! Найкрасивіші-2018".

Ведучий бекстейджу проекту "Голос країни" Артем Гагарін вперше з'явився на червоній доріжці премії "Viva! Найкрасивіші-2018" в компанії коханої дружини Ірини.

Артем неодноразово в численних інтерв'ю говорив про дружину і дітей, але жодного разу не з'являвся з нею на світських заходах. Громадськість лише будувала здогадки, оскільки відомо, що дружина Артема разом з ним працює в його ж івент-агентстві, а тому майже завжди поруч з чоловіком і в побуті, і в роботі.

Артем Гагарін з дружиною_1
viva.ua
Артем гагарін з дружиною Іриною

За словами Артема, Ірина не любить публічність, хоч і давала раніше згоду на публікацію спільних сімейних фото в друкованих виданнях.

Для Ірини Михайличенко вихід на червону доріжку став дебютом, а Артем Гагарін вчергове підтвердив свій статус одного з найбільш стильних телеведучих, обравши для виходу в світ костюм від Андре Тана.

Артем Гагарін з дружиною_2
viva.ua
Артем Гагарін з дружиною Іриною

Варто зазначити, Артем Гагарін і Ірина Михайліченко цьогоріч святкуватимуть десять років у шлюбі, але спільна робота в івент-агентстві їм тільки на користь, адже вона з кожним днем все більше зближує закоханих. Зі своєю майбутньою дружиною Артем познайомився в Кривому Розі. Разом з Іриною Артем Гагарін виховує двох дітей - сина Дмитра і дочку Поліну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції