Артур Логай зняв кумедне відео з інструкцією для "хароших рускіх": "Іди, мобілізуйся, і пакет не забудь"

Дата публікації
Перегляди
8456
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Артур Логай зняв кумедне відео з інструкцією для "хароших рускіх": "Іди, мобілізуйся, і пакет не забудь"

Артур Логай / Фото: instagram.com/logai.arthur

Український актор Артур Логай вигадав знімати відео, у яких стібе росіян.

Зірка серіалів "Моя улюблена Страшко", "Дім Бобринських" та переможець "Танців з зірками" Артур Логай вирішив піднімати настрій українцям і почав записувати короткі кумедні ролики.

В одному з останніх відео Логай стібе "хорошого руського", який настільки захоплюється сміливістю українців, що хоче теж так само. Цікаво, що у ролику Артур одночасно грає і хорошого руського і українця.

Тож, коли "хароший руський" запитує, як стати сміливим, українець радить вийти на мітинг та відстоювати свої права. Втім, для росіянина це незрозуміла інформація. Тоді укранець радить взяти коктейль Молотова, на що руський одразу каже: "А, жахнути для хоробрості, це ми можемо! Ну-ну!".

Врешті, українець просто радить росіянину піти мобілізуватися і не забути пакет. На що росіянин каже: "А навіщо?". І українець йому коротко пояснює: "Станеш справжнім хорошим руським".

Ще одне кумедне відео від Логая на тему, що таке часткова мобілізація в рф

Нагадаємо, раніше актор Студії "Квартал 95" Юрій Великий зняв кумедну пародію на Шойгу, який коментує часткову мобілізацію в РФ: "На нас всіх чекає повна "мобилизадница".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація