Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ассія Ахат повертається на сцену з альбомом, записаним з продюсером Джексона і Мадонни

Українська скрипалька уклала контракт з володарем премії "Греммі", музикантом Умберто Гатікою на запис диска.

Відома українська скрипалька Ассія Ахат після невеликого творчого тайм-ауту збирається повернутися на велику сцену і найближчим часом запише альбом з американським музикантом і продюсером, володарем премії "Греммі" Умберто Гатікою. Він свого часу працював з Майклом Джексоном, Мадонною, Тіною Тернер, Елтоном Джоном, Селін Діон, Мерайєю Кері, Уітні Х'юстон, Барбарою Стрейзанд.

"Коли я вирішила зробити інструментальний проект в Америці, - розповідає Ассія, - мені хотілося, щоб ним керував чоловік, який в цьому розбирається. Ми написали листи шести відомим американським продюсерам, багато відгукнулися, я літала до них на зустрічі, але коли прийшов Умберто, в ньому був такий вогонь і бажання працювати саме в цьому проекті, що я одразу зрозуміла: наша людина. Кожен раз, коли ми обговорювали деталі майбутньої роботи, він потирав руки: скоріше б почати запис. Сказав, що такого проекту у нього ще ніколи не було ".

До речі, Гатіка стане ще й першим музичним продюсером Асії за всю її творчу кар'єру. "Я завжди була сама собі продюсером, сама вирішувала, що мені співати і грати, і так було довгі роки. А зараз у мене з'явився американський продюсер, який входить до трійки кращих продюсерів світу ", - каже Ахат.

За словами Ахат, альбом планують записати до кінця року, до нього увійдуть 12 світових композицій. Далі - тур з оркестром.

"Будуть живі виступи в Америці і, звичайно, я обов'язково покажу цей проект в Україні", - каже артистка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції