Коханий співачки влаштував їй несподіваний сюрприз.

Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат днями відсвяткувала свій день народження.

І якщо минулоріч з такої нагоди артистка влаштовувала пишне свято з великою компанією зіркових колег, яке потім лягло в основу її кліпу "Диско", то тепер вирішила провести своє особисте свято на самоті.

Ассія полетіла від усіх до Нью-Йорка, де зараз записує свій інструментальний альбом з американським продюсером Мадонни і Селін Діон Умберто Гатікою, але навіть не уявляла, що чекає на неї в день народження.

"Я не будувала ніяких планів, гадала, що проведу цей день сама. І ось вранці отримую SMS: "Шухер, я в Нью-Йорку", – розповіла Ассія.

Таке послання артистці написав чоловік, який вирішив таким чином зробити сюрприз коханій і прилетів до неї, щоб у свій день народження вона не почувалася самотньою.

"Це було дуже зворушливо! – каже співачка. – Ігор подарував мені букет квітів, ми гуляли знайомими вуличками, сиділи в кафешках. Вечір провели в одному з японських ресторанів, їли азіатську кухню в стилі ф'южн, а наступного дня розлетілися в різні сторони: Ігор – до Києва, а я – далі по Америці, працювати".

Вітати Ассію почали задовго до знакової дати.

"SMS приходили за добу, писали в соцмережах, дзвонили. О 12 годині ночі мені написала моя близька подруга. Прийшло багато листів від колег. Було дуже приємно, я люблю такі моменти, думаю, що після прильоту відсвяткую свій день народження знову. Можливо, цього року – не так широко і голосно, але так вже повелося: кого я не зустріну влітку, всі починають піднімати келихи за моє свято, тому для друзів влаштую що-небудь обов'язково", – запевнила артистка.

До речі, не так давно в одному зі своїх інтерв'ю співачка розповіла зворушливу історію про те, як зустріла свою долю:

"Одного разу, коли я йшла до метро, на вулиці познайомилася зі своїм чоловіком Ігорем. Він їхав на машині, а я зі скрипкою переходила дорогу. Це була доленосна зустріч! Тоді ще не було мобільних телефонів, складно було призначати побачення. Але ми не розійшлися, і цей день обидва пам'ятаємо досі. Кожен раз, коли Ігор проїжджає повз, дзвонить і каже, що проїжджає місце нашої зустрічі".

Нагадаємо, нещодавно Ассія Ахат записала дуже особисту композицію "Переплетает" і зняла на неї відео, яке дуже скоро презентує. Заради цих знімань співачці довелося піти на експеримент зі своєю зовнішністю.

Залиште свій коментар