Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Астаф’єва про вихід з гурту Nikita та припинення співпраці з Нікітіним: Все вирішувалося за мене

Артистка розповіла, чому вирішила покинути епатажне тріо.

Співачка, акторка та модель Даша Астаф’єва, яка знову зіграє в українській секс-комедії, вперше розповіла, чому пішла з гурту Nikita.

Зірка поділилася, що її контракт з продюсерським центром Юрія Нікітіна Mamamusic достроково закінчився у вересні 2017 року. Даша вважає, що сама собі принесе набагато більше користі у своїй творчій діяльності, аніж з продюсером.

"Безумовно, я вдячна всім співробітникам Mamamusic. Так, з деякими у мене були конфлікти, і, швидше за все, вони запам'ятають мене скандалісткою і дурепою. Але мені все одно - 10 років я пропрацювала щиро і з віддачею. Але той формат співпраці, який пропонує Mamamusic, мені вже не підходить. Тому що все вирішувалося за мене. А мені подобається самій приймати рішення, боротися з перешкодами і осягати нові вершини", - сказала Астаф’єва, пише "КП" в Україні".

За словами Даші, пісні гурту Nikita лишилися у Нікітіна, однак артистка має на них право як виконавець і іноді виконує їх на своїх концертах. Та зараз Астаф’єва активно працює над сольним альбомом.

Нагадаємо, що у грудні минулого року світ побачив кліп Даші Астаф’євої на композицію "Самое главное". Зірка з’явилася у відео в образі Мерилін Монро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції