Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Астаф’єва у спідньому продемонструвала результати 9-денної дієти

На досягнутому артистка зупинятися не збирається.

Співачка Даша Астаф’єва, яка днями розсекретила свою вагу, взялася приводити своє тіло до норми до літа.

Як повідомила зірка на своїй сторінці в Instagram, відтоді як вона взялася за себе, минуло дев’ять днів, і артистка вже бачить перші результати.

"Я не худну і прошу вас, припиніть мені давати поради і відмовляти виконувати задумане! Дуже тривалий час я була незадоволена своїм зовнішнім виглядом і формами. Просто припустіть, що в Instagram все набагато гарніше. Може, я, звісно, і помиляюся", - звернулася до підписників Астаф’єва.

Даша Астаф'єва_1
instagram.com/da_astafieva
Було

Даша Астаф'єва_2
instagram.com/da_astafieva
Стало

Даша показала, що наразі її вага становить 58,4 кг, хоча тиждень тому була 60 кг. Однак на цьому виконавиця зупинятися не збирається.

Даша Астаф'єва_1
instagram.com/da_astafieva

Знаменитість зізналася, що за час дієти декілька разів зривалася.

"Розповідаю чесно, що декілька разів я зривалася. Вже не могла втриматися, під'їдала у батьків вареники, цукерки, фрукти там, різні... І усіляку смакоту!" - поділилася Даша, проте тренер не лаяв знаменитість.

"Люлів" я не отримала. Просто замінила корисний прийом їжі з розкладу на не такий вже корисний. Розумію, що відповідальність на мені. Схудла за цей термін рівно на півтора кг. Це невеликий результат, але я дуже задоволена, оскільки за параметрами набагато помітніше", - поділилася Даша.

Нагадаємо, днями Даша Астаф’єва поділилася архівними фото себе зовсім маленької. Артистка згадала дитинство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції