Астровська з REAL O показала м'язистого нареченого на дні народження Могилевської

Співачка влаштувала вечірку друзям в йога-стилі.

Українська зірка Наталія Могилевська влаштувала для своїх друзів вечірку в йога-стилі на честь свого дня народження.

Наталія приміряла образ Богині Лакшмі, яку в Індії особливо шанують всі, хто хоче матеріального достатку, здоров'я, щастя в особистому житті, адже вважається, що Лакшмі дарує всі найкращі земні блага.

Вечірка відбувалася в шикарному білому маєтку в стилі хай-тек, на тлі зеленого лісу. Розпочалося святкування з привітання господині вечора, Наталія запропонувала гостям виголосити промову подяки всім силам природи, рідним і близьким, вчителям і наставникам, а також недоброзичливцям.

Далі пішов півгодинний концерт духовних музичних творів різних країн, серед яких були мантри, пісні українською мовою і навіть Хава Нагіла, після чого деякий час гості практикували медитацію під чарівні звуки прекрасного швейцарського інструменту ханга.

Для людей, що практикували, була запропонована сироїдська і вегетеріанська їжа. Все закінчилося ритуалом вихваляння богині Лакшмі, роль якої відігравала Наталія.

Серед гостей були помічені відомий ресторанний критик Міла Луганова, вчителі з йоги і медитації (серед яких президент фонду Девіда Лінча в Україні - Олег Авагян), із шоу-бізнесу були запрошені тільки найближчі - група REAL O і Влад Дарвін. До речі, одна з учасниць колективу Аліна Астровська чи не вперше показала свого нареченого.

Нагадаємо, подруга Наталії Могилевської, дизайнер Ольга Навроцька подарувала їй на день народження розкішну фотосесію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: