Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор весільних світлин принца Гаррі та Меган розповів, у яких екстремальних умовах їх робив

У Алекса Любомирські на одну з фотографій було усього 3,5 хвилини.

Автор офіційних весільних світлин принца Гаррі та Меган Алексі Любомирські поділився, як відбувалася фотосесія.

Першою фотограф прокоментував світлину, зроблену у чорно-білому кольорі, де герцог та герцогиня Сассекські зафільмовані, сидячи на сходинках.

За словами Любомирські, на цей знімок у нього було лише 3,5 хвилини, оскільки все, що відбувалося, було підпорядковане суворому розкладу.

"Це був один з тих магічних моментів, коли все складається як треба. Я сказав їм: "Перед тим, як ви підете, сядьте на сходинки". І тут Меган впала на ноги Гаррі, вони розсміялися, і це був потрібний для мене момент. Вони були дуже виснаженими, думали, що фотосесія закінчена, але я зробив кадр", – пригадав Алексі, пише Hello.

Принц Гаррі та Меган, перші весільні фото_3
Reuters

Також фотограф розповів, як зробив спільну світлину подружжя в оточенні подружок нареченої і квіткових пажів. Серед них були й діти принца Вільяма та Кейт Міддлтон - Джордж і Шарлотта.

Юзери були приголомшені, як Любомирські вдалося змусити майже всіх дітей дивитися в кадр, та ще так широко посміхатися.

"Мені не хотілося, щоб у нас вийшов портрет в стилі спортивної команди або армійське фото - ідеально вибудуване і суворе. Ми разом подумали над тим, як знімку можна надати ритм і внести асиметрію. У підсумку ми домоглися цього найзвичайнішими рішеннями - нічого з розряду надзвичайного: когось ми попросили сісти, когось встати, на загальному фото ми посадили Шарлотту на коліна до герцогині Кембриджської. Вийшло вдало!" - поділився фотограф у коментарі BBC.

Принц Гаррі та Меган, перші весільні фото_4
Reuters

Нагадаємо, раніше творець весільної сукні Меган Маркл показав оригінальні ескізи вбрання герцогині. Дім Givenchy оприлюднив зображення сукні дружини принца Гаррі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції