Автори проєкту "Твій День" на "1+1" поділились подробицями нового шоу

Дата публікації
Перегляди
3215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Автори проєкту "Твій День" на "1+1" поділились подробицями нового шоу

Єгор Гордєєв / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Творці денного інфотейнмент-шоу розповіли про технологічні особливості проєкту.

Вже незабаром глядачі "1+1" побачать перше в Україні денне інфотейнмент-шоу – "Твій день" від творців "Сніданку з 1+1" та ЖВЛ, у якому глядачі разом з ведучими та запрошеними гостями і експертами зможуть прожити головні події дня у легкому і невимушеному форматі.

Автори проєкту привідкрили завісу нового шоу "1+1" та розказали, як будуть захоплювати увагу глядачів та за якими критеріями підбирають ведучих.

Завдяки проєкту "Твій День" глядач може провести увесь день з "1+1", починаючи зі "Сніданку з 1+1" та закінчуючи денним випуском ТСН. "Твій День" буде вирізнятися темпоритмом і тематикою від інших проєктів. Це - шоу, першочергово для тих, хто залишається вдома

розповідає директор департаменту ранкового мовлення "1+1" Юлія Жмакіна
Юлія Жмакіна / Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Твій День" – це проєкт, який завжди буде поруч з глядачем у тісно встановленому контакті.  Нині – це  новий виклик для нас, коли телебачення стає співрозмовником. Через соцмережі глядач зможе спілкуватися з ведучими, впливати на подальший розвиток подій у студії через особисті історії, це -  те, що ми завжди чекаємо і цінуємо".

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Нині тривають кастинги ведучих для нового шоу, результати яких тримають у таємниці. Проте відомо, що наразі кастинг пройшли вже понад 20 відомих особистостей. Однак, творці "Твого дня" обіцяють, як ведучих глядачі побачать нестандартних творчих особистостей, українських зірок у абсолютно новому амплуа.

Те, що відбувалося у нас на кастингу – це справжня творчість. І тепер ці люди, яких ми оберемо, будуть шукати "хімію" одне з одним. Шукати власний стиль, спілкування та колаборації з єдиною метою – зробити день нашого глядача по-справжньому особливим і комфортним

розповідає один з авторів та продюсер проєкту Єгор Гордєєв

Також особливістю проєкту є пряма та фактично безперервна комунікація з глядачами. Спеціально для шоу створюють інтерактивну технологію, який буде включати кілька соціальних мереж: голосування на платформі 1+1 Video, Viber та Telegram, через які глядачі зможуть висловлювати свою думку та навіть впливати на хід подій у студії – ставити питання, пропонувати теми, брати участь у голосуваннях і опитуваннях.

Нагадаємо, над новим денним інфотейнмент-шоу "Твій день" працює команда професіоналів "Сніданку з 1+1" та ЖВЛ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація