Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авторка книги "Їсти, молитися, любити" зізналася у нетрадиційній сексуальній орієнтації

Елізабет Гілберт закохана у свою найближчу подругу.

Авторка бестселеру "Їсти, молитися, любити" Елізабет Гілберт шокувала своїх прихильників сенсаційною новиною.

Письменниця зізналася у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації а разом з тим розповіла, що закохана у свою найкращу подругу Раю Еліас. З нею Гілберт віднині офіційно перебуває у стосунках.

Розсекретити найінтимніше Елізабет наважилася на сторінці у Facebook. За словами письменниці, поділитися із фанами цією інформацією її підштовхнув той факт, що у коханої Елізабет не так давно діагностували рак печінки.

"Смерть або перспектива смерті - відмінний спосіб очиститися від всього несправжнього в вашому житті. І в цьому реальному світі я зіткнулася з істиною: я не просто люблю Раю, я закохана в неї. І у мене більше немає часу, щоб це заперечувати. Думка про те, щоб сидіти з нею в лікарняній палаті, тримати її за руку і не дозволити їй (і собі самій) знати про мої справжні почуття, просто нестерпна", - написала Гілберт.

Вона додала, що робить це визнання для того, щоб мати можливість не приховувати їх з Раєю стосунки і комфортно почуватися з нею де завгодно:

"Звичайно, я могла б і далі вдавати, що Рая - просто моя найкраща подруга. Але це було б облудою. А прикидатися - це принизливо. Вдавання робить вас слабким і заплутує", - впевнена Елізабет.

Елізабет Гілберт з коханою
Елізабет Гілберт та Рая Еліас

Нагадаємо, авторка книги "Їсти, молитися, любити" Елізабет Гілберт на початку червня заявила, що розлучається із чоловіком Хосе Нуньєсом, який став прототипом героя книги Феліпе. Тоді причину розлучення письменниця не вказувала, проте через два місяці зізналася, що вона - лесбіянка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції