Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабкін розповів, чому учасники його команди на "Голосі країни" закохуються одне в одного

Тренер вокального проекту зізнався, що подає своїм наставникам власний приклад.

Український музикант і тренер "Голосу країни" Сергій Бабкін, який здивував кардинальною зміною зовнішності, вранці завітав в гості до студії "Сніданку з 1+1".

Артист розповів, що таке робить з учасниками своєї команди, що вони закохуються одне в одного. Як відомо, члени команди Бабкіна минулорічного "Голосу" Віра Кекелія та Роман Дуда навіть одружилися. Цього року закохалися Анастасія Мацюцька та Давид Стеблюк.

Анастасія Мацюцька та Давид Стеблюк
Анастасія Мацюцька та Давид Стеблюк

"Як відомо, у команді Бабкіна не один тренер, а два. Сніжана і я. Тому, ми просто подаємо приклад", - пояснив Сергій.

Також тренер "Голосу" зауважив, що його першочергова мета на проекті – не перемога.

"Це не найперша мета. У моїй команді, наприклад, інша. Я хочу, щоб учасники щось зрозуміли, чимось поділилися, щоб яскраво проіснували на сцені і доставили задоволення і собі і людям", - додав виконавець.

ВідеоСергій Бабкін про "Голос країни": я хочу, щоб моя команда яскраво прожила цей час на сцені

"Перемога - це не основна мета участі в "Голосі", - впевнений музикант і тренер Сергій Бабкін. Романтика, творчість і прем'єра пісні - просто зараз у нашій студії. 

Сергій Бабкін про "Голос країни": я хочу, щоб моя команда яскраво прожила цей час на сцені

На запитання, чи можна цей сезон "Голосу" назвати сильнішим від попереднього, Бабкін відповів:

"Важко порівнювати. Він інший. Тут такі самобутні персонажі, такі самородки, дуже дивні іноді, але дуже цікаві".

Разом з тим Сергій Бабкін в ефірі "Сніданку" представив фрагмент своєї нової пісні, яка вперше пролунала на концерті "Вечір прем’єр з Катериною Осадчою".

"Пісня про людей, які прагнуть йти вперед, не стоять на місці. Якщо ти сьогодні не отримав перемогу, то просто не твій час. Поступися місцем іншому, допоможи чим зможеш. І про те, що ми у зв'язці йдемо по життю. Хтось йде перед нами, хтось позаду нас. Треба це розуміти", - пояснив значення треку Сергій.

Зауважимо, що вже 15 квітня о 21:00 на каналі "1+1" покажуть перший прямий ефір "Голосу країни".

Зазначимо, що наразі розпочався продаж квитків на прямі ефіри восьмого сезону "Голосу країни". У знімальному павільйоні у шанувальників проекту буде можливість підтримати своїх фаворитів, на власні очі побачити зіркових наставників, насолодитися грандіозними постановками, неймовірним вокалом шістнадцяти фіналістів і сучасною декорацією, а також побачити з-за лаштунків, як створюється найбільш масштабний вокальний проект України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції