Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабуся екс-чоловіка Сєдокової "наїхала" на її старшу доньку: Ти така ж брехлива як і твоя мати

Жінка продовжує сваритися зі співачкою у Мережі.

Бабуся колишнього чоловіка Анни Сєдокової Максима Чернявського Марина, яка присоромила співачку, дісталася й до її старшої доньки Аліни.

Жінка продовжує вести словесну війну з артисткою, а тепер привселюдно звинуватила 13-річну Аліну у тому, що "вона така ж брехлива, як і її чудова мати". Марина Петрівна вважала, що відповідає старшій донці Сєдокової, натомість вела переписку у Instagram з фан-сторінкою дівчинки.

"Ти така ж брехлива, як твоя "чудова мама", але навчися читати, хто це пише, або ти сподіваєшся, що я буду мовчати? Я тобі вже писала, я не хочу з тобою спілкуватися, поки ти не вибачишся за образу, яку ти написала Максиму на телефон Моніки. Це через тебе у Мони забрали телефон, щоб вона не запитувала, що означає це слово", - вибухнула гнівним коментарем бабуся Чернявського.

Разом з тим Марина Петрівна заявила, що ніхто з Сєдокової аліментів не збирається стягувати, як це лунало раніше у ЗМІ.

Однак видання Super опублікувало переписку адвокатів Сєдокової і Чернявського, у якій йдеться що після того, як Максим стане опікуном Моніки, він вимагатиме від Анни аліментів "виходячи із значного доходу співачки від її дуже успішної кар'єри в сфері розваг".

Нагадаємо, що вже півроку Анна Сєдокова та її екс-чоловік Максим Чернявський воюють за спільну доньку Моніку. Максим хоче, щоб дівчинка мешкала з ним у США, Анна ж запевняє, що екс-чоловік хоче позбавити її батьківських прав. У скандал втрутилася бабуся Чернявського, яка активно розповідає, яка з Анни "гарна мати" та "брехуха".

Залиште свій коментар

Вибір редакції