Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабуся екс-чоловіка Сєдокової розповіла, як співачка "вкрала" доньку у Белькевича перед смертю

Артистка позбавила Валентина зустрічей з дитиною.

Бабуся екс-чоловіка Анни Сєдокової Максима Чернявського Марина Петрівна, яка присоромила співачку, розповіла ще один неприємний факт з біографії артистки.

Марина Петрівна повідомила, що була ще одна причина, через яку Чернявський хотів забрати 6-річну Моніку у Анни. Мовляв, свого часу Сєдокова позбавила свого іншого колишнього чоловіка Валентина Белькевича зустрічей зі старшою донькою Аліною, чого боявся Макс.

За словами бабусі Чернявського, після розлучення з Белькевичем, футболіст підписав дозвіл на виїзд Аліни з мамою за кордон, пише StarHit.

"Пізніше Сєдокова попросила у Белькевича дозволу на виїзд уже на три роки. Мовляв, щоб кожен раз не бігати до нотаріуса. Валентин дав такий дозвіл. І Анна обірвала з ним будь-яке спілкування. Валентин мене знайшов і попросив телефон своєї дочки Аліни. Він зателефонував дівчинці декілька разів, а після цього Сєдокова поміняла Аліні номер телефону", - розповіла Марина Петрівна.

Сєдокова з сином Гектором та донькою Аліною

Жінка поділилася, що Белькевич подав до суду Лос-Анджелеса 2013 року у справі про повернення його неповнолітньої доньки з США до України.

"І він програв його, тому що не минуло три роки, на які він дозволив доньці виїзд. Белькевич помер у серпні 2014 року. До смерті він дитину не бачив", - додала Марина Петрівна.

Нагадаємо, що футболіст київського "Динамо" Валентин Белькевич помер 1 серпня 2014 року. У нього обірвався тромб. Валентин Белькевич та Анна Сєдокова побралися 2004-го та прожили у шлюбі два роки. 8 грудня 2004 у пари народилася донька Аліна.

Вибір редакції