Багатодітна мама Надія Мейхер розсекретила ім'я новонародженої доньки

Багатодітна мама Надія Мейхер розсекретила ім'я новонародженої доньки

Мейхер замислюється над тим, аби ще стати мамою

Екс-"ВІА Гра" назвала дівчинку Марійка.

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер, яка декілька тижнів тому втретє стала мамою, розповіла, як назвала новонароджену доньку.

За словами Надії, вони з чоловіком, бізнесменом Михайлом Уржумцевим дали дівчинці ім'я Марійка.

"Ми з Михайлом назвали доньку Марійка. Дівчинка народилася здоровою: вага - 3,700 кг, зріст - 53 см", - розповіла Марії Єфросиніній Мейхер.

Артистка розповіла, що вона народила раніше назначеного терміну. Її чоловік поїхав у відрядження з упевненістю, що повернеться до дня пологів, оскільки дуже хотів бути поряд у цей момент з коханою.

"Ніхто не чекав, що пологи будуть саме 17 жовтня. Чекали після 20 або навіть 25 числа. Чоловік поїхав у відрядження, тому що був упевнений, що встигне повернутися до пологів - він дуже хотів бути присутнім на них. Коли я подзвонила йому і сказала, що відійшли води, він дуже засмутився. Я взяла в оберемок дітей і помчала в пологовий будинок. Михайло прилетів в цей же день", - прокоментувала Надія Мейхер.

До речі, Мейхер зізналася, що бути матір'ю трьох дітей це дуже круто і співачка не проти стати мамою ще раз.

"Бути матір'ю трьох дітей - це дуже круто! І, якщо Бог нам подарує ще одного малюка, ми із задоволенням його приймемо", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, чоловік Надії Мейхер розповів про новонароджену донечку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація