Багатодітна мама Сєдокова натякнула на розрив із молодим нареченим

Зірка розповіла про непримиренні суперечності між нею та батьком сина.

Співачка Анна Сєдокова, схоже, знову потерпіла невдачу в особистому житті: зірка натякнула на розрив із обранцем.

Іще нещодавно артистка розповідала журналістам, що щаслива у статусі нареченої, а наразі – заявила про наявні проблеми у взаєминах.

До слова, останнім часом виконавицю пов'язували стосунки із 25-річним гендиректором будівельної компанії Артемом Комаровим.

Від нього артистка народила сина Гектора.

Анна Сєдокова   _2
instagram.com/annasedokova
Аліна Белькевич із братиком

Спочатку Анна написала емоційну колонку для Оk Magazine із промовистим заголовком: "Мама-одиначка завжди поганий поліцейський".

Там виконавиця вже згадувала про проблеми у стосунках, не називаючи імен.

Сєдокова із екс-обранцем
соцмережі
Сєдокова і Комаров

"Я зараз візьму себе в руки, ми обидві витрем сльози і будемо щось вирішувати. А після я буду говорити, домовлятися, пити заспокійливе, знову збиратися з силами, забувати і йти далі. Але як же це складно, пише вам ваш вічний поганий поліцейський - мама-одиначка.

P.S. Мене не треба жаліти, я відкриваю своє серце не для цього. Я сильна і я впораюся. Як і сотні тисяч мам, які виростили своїх дітей без тат. Я захоплююся кожною з нас", - стверджувала Сєдокова.

Анна Сєдокова   _1
instagram.com/annasedokova
Доньки Сєдокової

Співачка разом із доньками Монікою та Аліною прикрасила обкладинку глянцю, а в інтерв'ю поговорила про найболючіше.

"Можу сказати, що на сьогоднішній день ми прийняли рішення не йти разом спільно. Це складна історія, ось просто складніша, ніж всі мої історії до цього. Але ... я дивлюся на мого сина кожен день і розумію, що це таке щастя!  І драми більше немає, як співає Поліна Гагаріна в своїй пісні. Тому що драми ось стільки - я більше не хочу ", - цитує артистку Starhit із посиланням на Оk Magazine.

Анна Сєдокова   _1
instagram.com/annasedokova
Доньки Сєдокової

Пояснюючи, чому у неї не склалися стосунки із батьком крихітного сина Гектора, Анна наголосила, що у них виникали "непримиренні розбіжності" через її роботу.

"Чоловік каже - навіщо, мовляв, тобі ходити на роботу.  Ну ось навіщо тобі ця робота, це ж шоу-бізнес, це все бруд! Ну навіщо тобі кліпи знімати? Можна просто відкрити галерею, у тебе буде своя мистецька галерея", - наводить ЗМІ її слова.

Анна Сєдокова   _4
instagram.com/annasedokova
Сєдокова з доньками

Роман Сєдокової та Комарова тривав рік.

На власній сторінці у фотоблозі артистка виклала фото з обкладинкою, додавши у підписі: "Мені було боляче відповідати на деякі запитання. Боляче вимовляти відповіді. Але біль це тимчасове явище, а любов вона вічна", - підсумувала Анна.

Нагадаємо, Анна Сєдокова виховує трьох дітей: доньок Аліну та Моніку та крихітного сина Гектора.

Залиште свій коментар