Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багатодітна мама Сєдокова натякнула на розрив із молодим нареченим

Зірка розповіла про непримиренні суперечності між нею та батьком сина.

Співачка Анна Сєдокова, схоже, знову потерпіла невдачу в особистому житті: зірка натякнула на розрив із обранцем.

Іще нещодавно артистка розповідала журналістам, що щаслива у статусі нареченої, а наразі – заявила про наявні проблеми у взаєминах.

До слова, останнім часом виконавицю пов'язували стосунки із 25-річним гендиректором будівельної компанії Артемом Комаровим.

Від нього артистка народила сина Гектора.

Анна Сєдокова   _2
instagram.com/annasedokova
Аліна Белькевич із братиком

Спочатку Анна написала емоційну колонку для Оk Magazine із промовистим заголовком: "Мама-одиначка завжди поганий поліцейський".

Там виконавиця вже згадувала про проблеми у стосунках, не називаючи імен.

Сєдокова із екс-обранцем
соцмережі
Сєдокова і Комаров

"Я зараз візьму себе в руки, ми обидві витрем сльози і будемо щось вирішувати. А після я буду говорити, домовлятися, пити заспокійливе, знову збиратися з силами, забувати і йти далі. Але як же це складно, пише вам ваш вічний поганий поліцейський - мама-одиначка.

P.S. Мене не треба жаліти, я відкриваю своє серце не для цього. Я сильна і я впораюся. Як і сотні тисяч мам, які виростили своїх дітей без тат. Я захоплююся кожною з нас", - стверджувала Сєдокова.

Анна Сєдокова   _1
instagram.com/annasedokova
Доньки Сєдокової

Співачка разом із доньками Монікою та Аліною прикрасила обкладинку глянцю, а в інтерв'ю поговорила про найболючіше.

"Можу сказати, що на сьогоднішній день ми прийняли рішення не йти разом спільно. Це складна історія, ось просто складніша, ніж всі мої історії до цього. Але ... я дивлюся на мого сина кожен день і розумію, що це таке щастя!  І драми більше немає, як співає Поліна Гагаріна в своїй пісні. Тому що драми ось стільки - я більше не хочу ", - цитує артистку Starhit із посиланням на Оk Magazine.

Анна Сєдокова   _1
instagram.com/annasedokova
Доньки Сєдокової

Пояснюючи, чому у неї не склалися стосунки із батьком крихітного сина Гектора, Анна наголосила, що у них виникали "непримиренні розбіжності" через її роботу.

"Чоловік каже - навіщо, мовляв, тобі ходити на роботу.  Ну ось навіщо тобі ця робота, це ж шоу-бізнес, це все бруд! Ну навіщо тобі кліпи знімати? Можна просто відкрити галерею, у тебе буде своя мистецька галерея", - наводить ЗМІ її слова.

Анна Сєдокова   _4
instagram.com/annasedokova
Сєдокова з доньками

Роман Сєдокової та Комарова тривав рік.

На власній сторінці у фотоблозі артистка виклала фото з обкладинкою, додавши у підписі: "Мені було боляче відповідати на деякі запитання. Боляче вимовляти відповіді. Але біль це тимчасове явище, а любов вона вічна", - підсумувала Анна.

Нагадаємо, Анна Сєдокова виховує трьох дітей: доньок Аліну та Моніку та крихітного сина Гектора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції