Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багатодітний батько Роббі Вільямс вперше прокоментував народження доньки від сурогатної матері

Співак розповів як почувається у ролі батька трьох дітей.

Відомий британський співак Роббі Вільямс, який тиждень тому неочікувано втретє став батьком, вперше розповів про новонароджену донечку від сурогатної матері.

44-річний співак розповів про радощі батьківства виданнюThe Sun.

За словами виконавця, крихітка Коко "найспокійніша дитина у світі" і з нею неймовірно легко. Втім, Роббі все ж доводиться іноді нервувати, але він вчиться не переживати через дрібниці і простіше ставитися до побутових складнощів.

Вільямс також зізнався, що доглядати за третьою дитиною набагато простіше, ніж за першою і другою, тому що до всього починаєш ставитися простіше.

"Забавно, що коли у тебе з'являється перша дитина ти намагаєшся, щоб в будинку було максимально тихо і спокійно. Якщо хтось зачиняє рипучі двері на першому поверсі будинку, ти зачиняєш двері в дитячу, спускаєшся вниз і сичиш на людину, щоб та була тихішою, бо нагорі спить малюк. А ось, коли у тебе вже третя дитина, то в будинку просто безлад: телевізор ввімкнений, інші діти грають і кричать, собаки гавкають, а малюк все одно спить - загалом, непросто, але світ не руйнується", - зауважив Вільямс.

Зазначимо, що у подружжя Роббі Вільямса та Айди Філд вже було двоє біологічних дітей, 6-річна дочка Теодора Роуз Вільямс (Тедді) та чотирирічний син Чарлтон Валентин Вільямс (Чарлі). А тепер ще з'явилася Колетт (Коко) Джозефін Вільямс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції