Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Банановий хліб, мескаль та сіль з Малдона: цікаві вимоги Gorillaz для виступу в Києві

Культовий британський колектив відіграє єдиний лайв в Україні у рамках фестивалю UPark.

Вже 25 липня у Києві відбудеться одна з головних музичних подій України – фестиваль UPark.

Його хедлайнером стане культовий британський колектив Gorillaz.

Літо для гурту почалося з релізу нових пісень, які увійдуть до майбутнього альбому The Now Now. Його вихід заплановано на 29 червня. А це означає, що крім гучних Clint Eastwood, Feel Good Inc. і Stylo, Україна першою почує абсолютно новий матеріал гурту.

Для того, щоб показати свій лайв Києву наповну, до 13 учасників Gorillaz приєднається ще 28 додаткових музикантів. Грати група планує близько двох годин, а їхній треклист з'єднає півдесятка нових треків і, без перебільшення, усі хіти з дискографії команди.

Gorillaz_1

Шоу Gorillaz, за версією американського видання Wired, входить до найбільш високотехнологічних концертів сучасності. Для того, щоб об'єднати віртуальних героїв і реальних музикантів, гурт везе до Києва тонни додаткового сценічного світла.

Крім сотень технічних працівників UPark, Деймон Албарн везе з собою команду з 33 осіб. Саме вони контролюватиуть від і до шоу групи в Україні. Для того, щоб розмістити всю зіркову команду на стадіоні "Динамо" доведеться спорудити 21 гримерку.

Gorillaz_2

Ну, а крім іншого – одна з головних вимог побутового райдера, увага, стіл для настільного тенісу. Саме за ним перед виходом на сцену гурт збирається в повному складі і налаштовується на шоу.

Примітно, що попри сотню літрів всілякого алкоголю в гримерках, всій команді Gorillaz суворо заборонено пити до виходу на сцену. Крім пива, в умовах райдера значиться обов'язкова пляшка мескаля. Його гурт любить пити винятково з сіллю, привезеною з містечка Малдон, що в Британії.

А ще в переліку екзотичних вимог Gorillaz: банановий хліб, бісквітні тортики "Вікторія" і лимонні тістечка. Ясна річ, все це повинно подаватися до обіднього чаювання команди, яка шанує Британію та її традиції, незалежно від того, де виступає.

Gorillaz_3

Володарі двох статуеток Grammy і найкращий гурт Британії, за версією Brit Awards 2018 – Gorillaz з єдиним лайвом на фестивалі UPark 25 липня. Одне з 28 шоу в рамках світового туру The Now Now стане першим живим виступом Gorillaz в історії України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції