Барбра Стрейзанд перепросила за свої слова жертв насильства Майкла Джексона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нещодавно співачка дала неоднозначний коментар виданню The Times.

Легендарна американська співачка та акторка Барбра Стрейзанд, яка днями зважилася прокоментувати звинувачення на адресу кумира мільйонів Майкла Джексона, наразі вирішила перепросити за свої слова.

Зазначимо, зірка в інтерв'ю британській газеті The Times заявила, що у всьому винні батьки дітей, а нахили Джексона пояснюються його історією життя. І оскільки Джеймс Сейфчак і Вейд Робсон одружені, то все що трапилось їх не знищило.

"Вони обидва згодом одружилися, і в обох є діти, значить, це їх не вбило", - саме ці слова 79-річної Стрейзанд викликали шквал критики на адресу співачки, багато хто навіть вважав, що співачка фактично виправдовує педофілію.

В результаті вже наступного дня артистка вирішила перепросити за свої слова. На своїй сторінці Instagram Барбра заявила, що її неправильно зрозуміли, і що їй слід краще добирати слова.

"Я глибоко прошу вибачення за біль і нерозуміння, які я викликала, не підібравши більш ретельно вислови стосовно Майкла Джексона і його жертв. Ті слова, що з'явилися в пресі, не відображають мою позицію. Я жодним чином не збиралася заперечувати той факт, що ці хлопчики перенесли травму. Як і всі жертви сексуального насильства, вони будуть жити з цим до кінця днів. Я каюсь і сподіваюся на те, що Джеймс і Вейд знають, що я глибоко поважаю їх і захоплююся ними за те, що вони розповіли правду", - таке повідомлення з'явилося на сторінці співачки.

Нагадаємо, що після виходу скандального фільму про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд", де його двоє чоловіків звинуватили у педофілії, багато хто оголосив артисту бойкот. Так,  компанія BBC виключила із ефіру пісні Майкла Джексона, у Лондоні знесли статую поп-королю, а з серіалу "Сімпсони" видалили голос виконавця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції