Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Барі Алібасов після отруєння вирішив позбавити сина спадщини

Подейкують син продюсера намагався нажитися на хворобі батька.

Російський продюсер Барі Алібасов, який нещодавно отямився після важкого отруєння засобом для прочищення труб, вирішив позбавити власного сина сина спадщини.

Про це повідомляє газета "Комсомольска правда".

Як зазначається у видання, Алібасов-молодший намагався розбагатіти на отруєнні батька.

"Ну і нехай заробляє. Я йому сказав вчора, що позбавляю його усієї спадщини. Віддам тваринам в притулки", - заявив беззмінний продюсер популярного гурту "На-На".

Своєю чергою сина продюсера шокували заяви батька про спадщину.

Барі Алібасов
telegram tv360ru
Барі Алібасов з сином

За повідомленням радіостанції "Говорит Москва", слова Барі Алібасова налякали його сина Барі Барєвича своєю неадекватністю. Він припустив, що у батька або трапилося помутніння, або хтось дає йому недостовірну інформацію, поки він перебуває під медикаментами.

"Сам глибоко шокований. Перш за все тому, що це вже не зовсім маячня. У нього десь відсотків на 80 мова дуже пропорційна і логічна, а відсотків 20 якихось незрозумілих. Ну, трешу: що він з відрядження приїхав, що я там у нього квартиру відібрати намагаюся і так далі. Я думаю, що у нього в голові після седації перемішалася ситуація, з якою він намагався розібратися в родині Шукшиних, і йому після лікарні здається, що у нас в родині така ж історія могла статися з приводу квартири", - так пояснив заяву батька Алібасов-молодший.

Нагадаємо, на початку червня Барі Алібасов потрапив до лікарні через те, що помилково випив засіб для прочищення труб, переплутавши його з йогуртом. Медики діагностували продюсеру максимальну ступінь опіку шлунка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції