Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бармен згадав, як Кевін Спейсі схопив його за пеніс і запропонував "тр*хнути краще за дівчину"

Інцидент стався 10 років тому на вечірці в пентхаусі актора.

Жертви голлівудського актора Кевіна Спейсі не припиняють ділитися зі світом приголомшливими історіями про сексуальні домагання зірки.

Цього разу настала черга хлопця на ім’я Кріс Ніксон. Він розповів, що 10 років тому Спейсі двічі намагався його схилити до сексу. Тоді Кріс працював у барі барменом у Ватерлоо, неподалік від театру "Олд Вік", художнім керівником якого був Спейсі від 2004 до 2015 року.

Якось Спейсі прийшов до цього бару на одну з вечірок, яка згодом перемістилася до пентхаусу артиста.

"Я сидів на дивані зі своєю дівчиною, вона відійшла, щоб взяти випити і Кевін Спейсі підсів до мене. Він запитав, чи моя це дівчина, після чого приблизився, взяв мене за пеніс і сказав: "Я можу тебе тр*хнути краще, ніж вона", - розповів Ніксон в коментарі BBC.

Хлопець згадує, що не знав, як реагувати на це. Однак Кріс не став сваритися та кричати.

"Я знайшов свою дівчину і сказав їй: "Нам краще піти просто зараз". І ми одразу пішли", - додав він.

Жертва Кевіна Спейсі
bbc.com
Кріс Ніксон

Через декілька тижнів після вечірки у пентхаусі Кевін Спейсі знову прийшов до бару, де працював Кріс Ніксон. Хлопець пішов до підвалу, аби дістати випивку зі складу, аж раптом почув позаду себе кроки.

"Я повернувся і побачив Кевіна Спейсі. Він був за півметра від мене. Він підійшов, взявся за мій ремінь і сказав щось на кшталт: "Чи можу я загладити провину?", чи "дай мені загладити провину". Я прошмигнув повз нього і піднявся наверх", - поділився Ніксон.

Хлопець зауважив, що не став про це нікому говорити, бо Спейсі – зірка і навряд чи йому хтось повірив

"Я не розповів про це одразу, тому що подумав, що мені ніхто не повірить. Це занадто дивна, безглузда історія, щоб виявитися справжньою. Але зараз, коли стало очевидно, що це така модель поведінки і багато людей пройшли через це, я почуваюся зобов’язаним розповісти про це, щоб інші, хто поки не висловлюється, відчули у собі сили", - підсумував Кріс.

Нагадаємо, вже щонайменше п’ятеро чоловіків розповіли, як Кевін Спейсі сексуально їх домагався.

Двоє з них на час харасменту були неповнолітніми. До слова, від домагань зірки потерпали й актори того самого театру "Олд Вік", де артист був художнім керівником. Дев'ять колег Спейсі по серіалу "Картковий будиночок" також ледь ухилялися від залицянь актора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції