Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мама і тато артистки зробили їй приємний подарунок.

Українська співачка Злата Огнєвіч, яка довела до сліз своїх шанувальників, з аншлагом дала концерт у Львівській опері і представила програму "Запали вогонь", яка була названа на честь однойменної пісні.

Зала, в якій були не лише шанувальники артистки, але і поціновувачі якісної музики українського виробництва, бурхливо аплодувала кожній пісні.

"Запали вогонь", "Gravity", "Ангелы", "Остров любви", "Кружева", "Моя мелодія", а також кілька українських народних пісень в сучасній обробці викликали шквал емоцій і захоплення у глядачів львівського концерту.

Але найголовніший і теплий подарунок чекав на Злату Огнєвіч попереду - її батьки подолали чималу відстань з Криму до Львова і зробили сюрприз доньці своєю таємною появою.

Вихід на сцену мами і тата для артистки був не просто сюрпризом - як виявилося, про приїзд рідних людей знала тільки сестра Злати - Юлія, яка до останнього не розкривала секрет.

Поява мами Галини Березиної і батька Леоніда Бордюга відбулася після виконання пісні "Два кольори". По обличчю Злати було видно, що вона не очікувала таких шанувальників побачити на львівській сцені, адже дістатися з Криму не так просто в нинішніх реаліях.

"Львів для мене - знакове місто! Я вперше була з сольним концертом на сцені Львівської опери, це приголомшлива акустика в залі, це очі людей, які дарують мені радість, а я їм. Неймовірно приємно, що не тільки мої батьки приїхали з Судака аж у Львів, але і шанувальники з Нідерландів відвідали мій концерт", - прокоментувала Огнєвіч.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч у свій ювілей показала неймовірно схожих на неї маму і сестру. Зірка святкує своє 30-річчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції