Батько Брітні Спірс офіційно відмовився бути її опікуном - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джеймі Спірс впродовж 11 років контролював діяльність та фінанси зіркової дочки.

Тільки нещодавно батько Брітні Спірс Джеймі мав намір домогтися продовження опікунства над дочкою у дев'яти штатах, минулого тижня зняв з себе усі обов'язки щодо володіння правами на майно та фінанси дочки.

Як повідомляє видання People, 67-річний чоловік у судовому порядку передав права з опіки над дочкою давній помічниці співачки Джоді Монтгомері.

Згідно з судовими документами, тепер у неї будуть всі ті ж зобов'язання, що раніше були у батька зірки, зокрема право спілкуватися з лікарем і іншим медичним персоналом, які мають стосунок до співачки та мати доступ до всіх без винятку записів, що стосуються її лікування.

Цікаво, що офіційною причиною такого рішення Джеймі Спірса вказний його незадовільний стан здоров'я, але подейкують, що  відмовився він від позиції опікуна через нещодавній неприємний інцидент з побиттям 13-річного сина Брітні Шона. 

Тоді батько хлопчика Кевін Федерлайн через суд вимагав заборонити спілкування Джеймі з онуками, чого в результаті і домігся. За рішенням суду батько Брітні не може спілкуватися з онуками впродовж трьох років. 

Однак інсайдери впевнені, що в житті Брітні нічого не зміниться, оскільки як зазначається на порталі TMZ, "Джеймі все одно буде отримувати останні новини про стан Брітні і він подбає про те, щоб дочка була захищена від недобросовісних людей, які бажають нею скористатися".

Нагадаємо, Джеймі Спірс 2008 року став офіційним опікуном власної дочки, що проходила тоді курс реабілітації. Відтоді він володів правами на майно Брітні, а також мав доступ до всіх її документів та фінансів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції