Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Брітні Спірс вирішив відкупитися від її колишнього чоловіка

Кевіну Федерлайну запропонували вигідну угоду.

Екс-чоловік Брітні Спірс Кевін Федерлайн, який зажадав втричі збільшити суму аліментів, які співачка щомісяця перераховує на їхніх спільних дітей, майже домігся свого.

За два місяці судової тяганини, в якій Брітні вирішила не поступиться колишньому, вирішив втрутитися батько співачки, який завідує її фінансами.

Джеймі Спірс, який став опікуном своєї дочки після її нервового зриву в 2008 році, вирішив піти на угоду з її екс-чоловіком. Він хоче частково задовольнити фінансові претензії Кевіна Федерлайна, в розмірі 10 тисяч доларів. А це означає, що щомісячні виплати на утримання дітей - Джейдена і Шона - складуть 30 тисяч доларів.

Брітні Спірс_1
instagram.com/britneyspears
Брітні з синами

Проте  Брітні проти цього категорично заперечує, повідомляє видання The Blast.

Також повідомляється, що за два місяці судової тяганини Федерлайн уже заборгував адвокатам 80 тисяч доларів.

Однак, юристи радять Кевіну не погоджуватись на пропозицію батька співачки. Вони впевнені: йому належить набагато більше. І якщо раніше адвокати наполягали на сумі аліментів в 60 тисяч доларів щомісяця, то тепер просять переглядати її щорічно - виходячи з прибутків Спірс.

Нагадаємо, після того, як Кевін Федерлайн заявив, що хоче збільшення аліментів, обурена Брітні Спірс емоційно відповіла на прохання колишнього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції