Батько Джорджа Клуні описав зовнішність новонароджених онуків

За словами Ніка Клуні, син актора має його профіль.

Знамените подружжя Амаль та Джордж Клуні, які у вівторок, 6 червня, стали батьками двійні, поки з пресою не спілкуються і насолоджуються своїм щастям.

Натомість новоспечені бабусі та дідусі залюбки розповідають журналістам про онуків. Так, Нік Клуні і Ніна Брюс – мама і тато Джорджа Клуні, поділилися, на кого схожі маленькі Елла та Александр.

За словами Ніка Клуні, який мешкає у Кентуккі, Амаль та Джордж зв'язалися з ними через Skype через декілька годин після пологів.

"Вони чудові. Ніна присягається, що у Александра ніс Джорджа - у маленького хлопчика профіль його батька. Мені подобаються їхні імена, Елла і Олександр, вони чудово звучать", - розповів 83-річний Нік і додав, що у обох дітей темне волосся, пише Enews.

Окрім того, Нік Клуні в захваті від своєї невістки і називає її "супержінкою".

"Амаль прекрасна. Через відеозв'язок розповідала нам про пологи. Ще минулого тижня вона жартувала, що стала великою, як будинок. Вони з Джорджем все роблять правильно. Після народження дітей очі їхнього батька виглядали скляними - так що я не впевнений, що він був тверезим. Жартую!" - додав Нік Клуні.

Нагадаємо, раніше батьки Амаль Клуні прокоментували народження онуків. Новоспечені бабуся та дідусь на сьомому небі від щастя.

Залиште свій коментар