Батько Джорджа Клуні описав зовнішність новонароджених онуків

За словами Ніка Клуні, син актора має його профіль.

Знамените подружжя Амаль та Джордж Клуні, які у вівторок, 6 червня, стали батьками двійні, поки з пресою не спілкуються і насолоджуються своїм щастям.

Натомість новоспечені бабусі та дідусі залюбки розповідають журналістам про онуків. Так, Нік Клуні і Ніна Брюс – мама і тато Джорджа Клуні, поділилися, на кого схожі маленькі Елла та Александр.

За словами Ніка Клуні, який мешкає у Кентуккі, Амаль та Джордж зв'язалися з ними через Skype через декілька годин після пологів.

"Вони чудові. Ніна присягається, що у Александра ніс Джорджа - у маленького хлопчика профіль його батька. Мені подобаються їхні імена, Елла і Олександр, вони чудово звучать", - розповів 83-річний Нік і додав, що у обох дітей темне волосся, пише Enews.

Окрім того, Нік Клуні в захваті від своєї невістки і називає її "супержінкою".

"Амаль прекрасна. Через відеозв'язок розповідала нам про пологи. Ще минулого тижня вона жартувала, що стала великою, як будинок. Вони з Джорджем все роблять правильно. Після народження дітей очі їхнього батька виглядали скляними - так що я не впевнений, що він був тверезим. Жартую!" - додав Нік Клуні.

Нагадаємо, раніше батьки Амаль Клуні прокоментували народження онуків. Новоспечені бабуся та дідусь на сьомому небі від щастя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: