Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Фріске заявив, що нова жінка Шепелєва не дає йому бачитися із онуком

Чоловік розсекретив обраницю ведучого.

Напруженість між родиною покійної Жанни Фріске та її чоловіком Дмитром Шепелєвим не ослаблюється навіть через два роки після її смерті.

Поки батьки артистки розбираються із судовими справами щодо "Русфонду", Дмитро будує особисте життя.

Принаймні, про це виданню Starhit заявив батько Жанни, Володимир Фріске.

За його словами, у Шепелєва нині роман із Ксенією Степановою. Дівчина колись була візажистом у гурті "Блестящие", де довгий час співала Фріске.

Ксенія Степанова (зліва) та Жанна Фріске (фото з особистого архіву Дмитра Шепелєва)
crimea.kp.ru
Ксенія Степанова (зліва) та Жанна Фріске (фото з особистого архіву Дмитра Шепелєва)

На думку батька зірки, Ксенія та Дмитро потоваришували ще під час хвороби артистки.

"Тоді ж я дізнався, що Діма все-таки звільнив няню. До цього його щоразу щось зупиняло, адже за дитиною повинен хтось доглядати, поки він на роботі. А тепер в житті Діми з'явилася Ксюша Степанова. Підозрюю, що вони подружилися ще тоді, коли Жанна хворіла. Інакше хто ж витягував у доньки документи, на яких згодом з'являлися підроблені підписи", - зазначає чоловік.

Дмитро Шепелєв з сином
instagram.com/dmitryshepelev
Шепелєв із сином

Сам Дмитро особисте життя не коментує, втім раніше у пресі дякував Ксенії за підтримку, пише видання.

Більше того, стверджує Володимир Фріске, обраниця Шепелєва, обмежує спілкування чотирирічного Платона із рідними.  

Дмитро Шепелєв_3
instagram.com/dmitryshepelev
Син Фріске та Шепелєва

"Раніше Ксюша просто приходила в гості до Платона. Пізніше я дізнався, що вони з Дімою настільки зблизилися, що разом з онуком літали в Грецію. А тепер Степанова і зовсім до нього переїхала. Я телефоную їй постійно, але вона жодного разу не взяла трубку. З нею намагалася вийти на зв'язок і Оля Орлова, але теж безуспішно. Виходить, що Ксенія замінила Платону і рідну, і хрещену матір. Гаразд, нехай так! Але навіщо обмежувати спілкування і ігнорувати рідних?", - розмірковує батько співачки.

Дмитро Шепелєв_2
instagram.com/dmitryshepelev
Шепелєв та його син від Фріске Платон

Нагадаємо, тяганина з грошима, які зникли з рахунку померлої від раку Жанни Фріске і які люди збирали їй на лікування, триває.

Тепер, судячи з усього, у курсі справи й чотирирічний син Жанни та ведучого Дмитра Шепелєва Платон. Так, на нещодавній зустрічі хлопчика з родичами – бабусею Ольгою Володимирівною, дідусем Володимиром Борисовичем і тіткою, сестрою Жанни, Наталею, Платон приголомшив дідуся запитанням.

Чотирирічний малюк поцікавився, коли "дідусь поверне їм з батьком гроші та будинок". Зауважимо, будинок, про який дідуся запитував Платон, придбали, коли Фріске вже хворіла на рак. Половина двоповерхового котеджу належить Шепелєву, інша, після смерті Жанни, успадковується сином Платоном, батьком і матір'ю співачки в трьох рівних частках. Хлопчик у будинку ніколи не був. Хоча у нещодавньому інтерв'ю ведучий зізнався, що розповідає сину про великий та гарний будинок, у якому вони не можуть жити, бо "дідусь не дозволяє".

До слова, попри те, що половина маєтку оформлена на Шепелєва, Володимир Фріске після конфлікту з ним заявив, що будинку йому не бачити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції