Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько і дружина Влада Ями прийшли підтримати його на "Танцях з зірками"

Близькі люди хореографа відвідали сьомий прямий ефір проекту.

Минулої неділі, 8 жовтня, один з членів журі оновленого легендарного проекту "Танці з зірками" Влад Яма заручився підтримкою близьких людей.

Так, під час сьомого прямого ефіру танцювального шоу у залі були присутні дружина Влада Ліліана та батько Микола Петрович.

Батько і дружина Влада Ями_1
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма з дружиною та батьком

Як відомо, Влад не дуже любить говорити про особисте життя та свою родину. Лише відносно нещодавно хореограф офіційно представив свою дружину, а тепер вирішив познайомити шанувальників з батьком.

Батько і дружина Влада Ями_3
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма з батьком

Нагадаємо, що минулого ефіру "Танців з зірками" найменшу кількість балів за сукупним результатом обох ефірів та тижневого глядацького голосування отримали Сергій та Сніжана Бабкіни, Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, а також Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова. Після виконання "танцю за життя" парою Юрія Ткача та Сергія Бабкіна судді мали вирішити долю учасників.

MONATIK та Влад Яма віддали свій голос за подружжя Бабкіних, Катерина Кухар – за Юрія Ткача. Таким чином, проект мали покинути Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, але Дмитро Комаров своїм благородним вчинком змінив цей результат і поступився своїм місцем Юрію Ткачу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції