Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Кузьми "Скрябіна" повідомив, як перенесла втрату сина його єдина онука

Батько Кузьми "Скрябіна" повідомив, як перенесла втрату сина його єдина онука

Віктор Кузьмич зізнався, що Барбара навіть зверталась до лікарів.

Цьогоріч Андрію Кузьменку виповнилось би 50 років. Його батько Віктор Кузьмич розповів, що їм дуже не вистачає сина, але наразі вони опікуються єдиною онукою Барбарою, йдеться у "Світському житті".

"Нам його дуже не вистачає. Тому що ми жили ним, він жив нами. Возив нас з собою в подорожі. Ми були в Римі, були в Стамбулі, в Парижі, були в Софії. Нас нічого не обходило. У нього все дуже швидко виходило", -  розказав батько артиста.

Також він зазначив, що Андрій взагалі був дуже легкий на підйом.

"А він інакше не міг. Він просто хотів своєю любовю нас відсторонити від усіх труднощів. Нас не обходила віза. Ми приїхали все вже було замовлене. Ми маємо на флешках записи кожної подорожі і часто їх переглядаємо. По суті ми весь час тепер з ним. Він в нашому серці, в наших думках", - згадав Віктор Кузьмич.

Проте у родині співака його батьки знайшли віддушину у єдиній онучці.

"Для нас зараз дуже важлива наша онучка, його донечка Барбара. Вона вже на 5-му курсі медичного університету у Києві. Вчиться добре. Це нас радує", - з гордістю заявив чоловік.

Оскільки дідусь і бабуся дуже близькі з Барбарою  то вони як ніхто допомагали онучці пережити таку важку втрату.

"Онучка звичайно сильно пережила цей період. Прийшлося і до лікарів звертатися. Вона навіть до цього часу не може отямитись, так само як і ми. Вона - єдина доця у свого тата. А він у нас був єдиний син", - зазначив батько Кузьми.

Відео Батько Андрія Кузьменка пригадав, як син возив їх у подорожі, та розповів про доньку Скрябіна

Віктор Кузьменко вперше дав інтерв’ю "Світському життю". Батько Андрія пригадав, як співак возив сім’ю у різні країни, а своєю любов’ю відсторонював від труднощів… "Як Андрій був живий, люди лише слухали його пісні. А як його не стало – почали вдумуватися в його пісні" - сказав Віктор Кузьменко. 

Батько Андрія Кузьменка пригадав, як син возив їх у подорожі, та розповів про доньку Скрябіна

Варто зазначити, що на честь ювілея Андрія Кузьменка "Скрябіна" на арені "Львів" українські артисти влаштували величезний концерт. Всі співали пісні Андрія.

"За його життя його тільки слухали, він співав. А як Андрійка не стало люди почали вдумуватися, вчитуватися в ті філософські глибокі, пророчі тексти. І це власне багатьох людей навернуло до його пісень", - прокоментував нещодавній концерт Віктор Кузьмич.

А також зазначив, що його улюблена пісня сина "Сам собі країна".

Нагадаємо, нещодавно мати Андрія "Скрябіна" розповіла про шахраїв, які наживаються на імені її сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції