Батько Меган Маркл знову образив королівську родину: Вони як герої роману "Степфордські дружини"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Томас Маркл заявив, що королівська родина схожа на "учасників культу".

Батько Меган Маркл Томас не втримався і знову образив королівську родину у новому інтерв’ю, йдеться у "Сніданку з 1+1".

 "Вони схожі на учасників культу" – саме такими словами описав членів королівської родини батько Меган Маркл Томас у своєму інтерв’ю  виданню The Sun.

На думку батька герцогині Сассекської, родина принца Гаррі знову уникає спілкування з ним.

"Вони, як саєнтологи чи герої роману "Степфордські дружини". Якщо вони чують, що хтось говорить до них, вони зачиняють двері. Ви не можете поставити їм запитання, якщо вони самі цього не забажають", - заявив розлючений Томас.

А ще зовсім нещодавно усі британські таблоїди писали про примирення королівської родини з батьком Меган Маркл. Томас навіть публічно попросив вибачення і пообіцяв більше ніколи не давати інтерв’ю, які ображають доньку та її нову родину.

Але чоловік не стримав слова і опинився знову на перших шпальтах відомих англійських видань.

На думку прихильників королівської родини, Томас у такий спосіб вирішив знову підзаробити. Мовляв, за скандальне інтерв’ю йому заплатили кілька десятків тисяч доларів.

Так само як це було кілька місяців тому із несправжніми фото – підготовки Томаса до весілля доньки. Світлини були зняті нібито прихованою камерою. На них Томас підбирає костюм на весілля Меган і Гаррі. А насправді усі фото були сплановані і зроблені за згодою Томаса.

Вибір редакції