Батько Юлії Началової розповів, через що у неї розвинулася подагра

Батько Юлії Началової розповів, через що у неї розвинулася подагра

Батько Юлії Началової розповів, через що у неї розвинулася подагра

Фото: facebook.com/nachalovajulia

Віктор Началов також прокоментував інші діагнози, якій приписували його донці.

Батько співачки Юлії Началової, яка померла 16 березня у віці 38 років, розповів що ж насправді стало причиною смерті виконавиці.

За словами Віктора Началова, у артистки стався сильний абсцес - зараження крові, і її серце не впоралося. Батько виконавиці додав, що вона занадто пізно звернулася до лікарів.

"У Юлі була ранка на великому пальці правої ноги. Як мозоль. Дуже сильно натерла. Вона хотіла її сама підлікувати. А потім вже, коли нога стала опухати і почервоніла, викликали швидку", - розповів Началов, пише "КП" в Україні".

Чоловік поділився, що у Юлії сталося загострення на фоні цукру, показник якого у крові артистки був високий. У лікарні Началовій зробили операцію на нозі. Інформацію про те, що Юлії ногу довелося ампутувати, її батько спростував.

"І не така складна операція - розрізали ногу, почистили. Після операції вона бадьора була, весела. Дивлюся - вона всім вже SMS надсилає, посміхається. Вона ще пожартувала: "Тату, не переживай, співати буду"... Загалом, ногу почистили, думаю, через декілька днів підемо додому. А вже абсцес пішов - зараження крові. Вночі швидше в іншу лікарню її перевезли, де апаратура краща. Після першого удару вона впоралася, а другого не витримала. Декілька хвиль йде у разі абсцесу. І друга хвиля її добила. Серце не витримало ...", - прокоментував Віктор Началов.

Також він розповів, звідки у Юлії розвинулася подагра, від якої артистка дуже страждала. Батько артистки висунув припущення, що хвороба з'явилася на фоні екстремального схуднення. "Так, швидше за все, наслідки анорексії ..." – сказав Началов.

Свого часу Началова дуже хотіла схуднути, оскільки її першому чоловіку, солісту гурту "Прем'єр-міністр" Дмитру Ланському подобалися худі дівчата. Він критикував зовнішність Юлії, тож вона вирішила сісти на дієту і довела себе до анорексії.

Віктор Началов спростував чутки про те, що у Юлії була червоний вовчак, а от щодо цукрового діабету, то за словами батьки співачки, раніше його не було, проте розвинувся за останні місяці.

Нагадаємо, раніше стало відомо, де і коли поховають Юлію Началову.

Повʼязані теми:

Наступна публікація