Бебешко про скасування концерту пам'яті Кузьми: Не всі топові артисти погодилися виступати безкоштовно

Продюсер спростував озвучену організаторами версію.

Відомий музичний продюсер та звукорежисер Володимир Бебешко, який впевнений, що смертельну ДТП із Кузьмою спричинила слизька дорога, назвав справжню причину відміни триб'юту Андрія Кузьменка.

У коментарі сайту ТСН.ua Володимир зауважив, що не всі топові артисти були згодні виступати безкоштовно на концерті пам'яті Андрія.

"Прізвищ я не називав і звідки інформація також говорити не буду, але вона – достовірна та отримана із першоджерел. Потрібно зв'язатися із організаторами та запитати у них, чому концерт, який вже рекламувався – відмінили. Те, що гонорари були названі – це факт. Афіши вже висіли, концерт був анонсований. Я знаю, що охочих брати участь у ньому було стільки, що концерт можна було проводити протягом тижня. Але не всі топові та знакові виконавці, які були потрібні, погодилися виступати безкоштовно. Це – мої колеги, і я не називатиму прізвищ, оскільки це – провокація. Виступати безкоштовно чи за гроші – їхнє право і ніхто не може їх засуджувати. Вони вважають, що повинні отримати гроші, тому що вони – артисти, усе просто", - зазначив продюсер.

Також Володимир розповів нашому сайту, чи планують вони із Русланою зробити інший концерт-триб'ют пам'яті їхнього близького друга.

"Ми особливо не планували, а просто поговорили із Русланою. Саме вона отриманий у Львові гонорар (там були невеликі гонорари) віднесла у сім'ю та віддала вдові Андрія. Це – правда, і так вчинили небагато людей. У Львові були гонорари: дехто забрав їх, дехто – віддав, це – особиста справа кожного. Це – дуже "тонка" справа, в якій правди – не знайти, тому що кожен скаже: "Да ви що? Я готовий безкоштовно виступати!" Звичайно, концерт відбувся би, враховуючи скільки було топових зірок, бажаючих взяти у ньому участь. Він відбувся б, якби організатори "звели кінці з кінцями". У даному випадку, вони не змогли б цього зробити. Не потрібно мене звинувачувати в тому, що я намагаюся повісити на когось ярлики, тому що я не назвав жодного імені і я не є джерелом цієї інформації. Це – особиста справа кожного", - сказав продюсер.

Крім того, Бебешко запевнив, що він згоден брати участь та допомагати в організації заходів, які стосуються Кузьми.

"Я зі своїм гуртом братиму участь у будь-яких концертах, пов'язаних із Андрієм Кузьменком, безкоштовно і у будь-який час. Мене про це можна навіть не запитувати. Є такі друзі, і я про це знаю, яким можна зателефонувати вночі з цього приводу, і вони погодяться. І, якщо мої послуги та допомога будуть потрібні, я завжди буду "за" та допомагатиму, чим зможу", - наголосив Володимир.

Нагадаємо, Володимир Бебешко закликав не говорити про свого близького друга Кузьму у минулому часі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: