Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бекінсейл заявила, що стала жертвою домагань Вайнштейна ще неповнолітньою

У секс-скандалі з'явилася ще одна ймовірна жертва продюсера.

Кількість жінок, котрі заявляють про сексуальні домагання від продюсера Гарві Вайнштейна, невпинно зростає.

Наразі акторка Кейт Бекінсейл пригадала, як чоловік чіплявся до неї неповнолітньої.

Вона написала розгорнутий пост у фотоблозі, підкріпивши його архівною світлиною. Кейт описує той самий сценарій розвитку подій.

"Мене покликали зустрітися із Гарві Вайнштейном у готелі "Савой". Мені було 17. Я думала, це буде конференц-зала, що було дуже розповсюдженим. Коли  я приїхала, на рецепції мені сказали піднятися до його кімнати. Він відкрив двері у халаті. Я  була вкрай наївна і молода та навіть не допускала думки, що цей старший, непривабливий чоловік може очікувати, що я матиму якийсь сексуальний інтерес до нього. Після того, як я відмовилася від алкоголю та зазначила, що була в школі вранці, я пішла. Непросто, але непійманою. Декілька років потому він запитував мене, чи не чіплявся при першій зустрічі. Я зрозуміла, що він не пам'ятає чи домагався мене, чи ні", - стверджує акторка.

Кейт наголошує: декілька разів відмовляла йому роками у професійному плані, часто ці відмови закінчувалися криками Гарві на неї.

Кейт Бекінсейл і Вайнштейн_1
Getty Images
Кейт Бекінсейл та Гарві Вайнштейн

При цьому, за словами Бекінсейл, така поведінка негативно позначилася на її кар'єрі.

Зірка впевнена, що разом можна змінити стан речей. Вона пригадала історію, коли її друг попередив юну акторку про можливі наслідки обіду із Гарві та сказав бути обережною.

"Наступного дня йому зателефонували і сказали, що він ніколи не працюватиме більше у фільмах Miramax, дівчина вже спала з Гарві і сказала йому, що мій друг попереджав її. Давайте припинимо дозволяти нашим молодим жінками бути сексуальним гарматним мясом і пам'ятатимемо, що Гарві – емблема системи, котра є хворою. І те, що ми маємо попрацювати", - підсумувала своє звернення актриса.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

Нагадаємо, нині Гарві Вайнштейн вирушив лікуватися від "сексуальної залежності". У розмові із журналісткою продюсер говорив, що його світ рухнув.

До речі, історію, що призвела до гучного секс-скандалу, почав розслідувати репортер NBC News (підрозділу американської телерадіомовної мережі NBC, – ред.) Ронан Ферроу. Але після місяців опозиції у компанії, він зрештою віддав матеріали The New Yorker, після публікації якого і розгорнувся скандал.

Усе про нього можна прочитати у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції