Бен - алкоголік: Брат Аффлека повідомив про залежність актора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кейсі Аффлек розповів, що актор веде важку боротьбу з залежністю заради екс-дружини та дітей.

Американський актор, володар "Оскара" та молодший брат Бена Аффлека, який наразі лікується від алкоголізму, розповів про залежність старшого брата.

43-річний Кейсі Аффлек дав відверте інтерв'ю Entertainment Tonight.

У бесіді актор розповів про непросту боротьбу його брата з алкогольною залежністю.

"Бен залежний, він алкоголік. Більшість моїх дідусів алкоголіки. Наш батько алкоголік, найстрашніший з усіх, але він в зав'язці вже близько 30 років. Я не п'ю шість років. Бен намагається все виправити, і йому нелегко. Але у нього є ресурси і час, на щастя, щоб отримати кваліфіковану допомогу", - зізнався Кейсі.

За словами Кейсі, Бен старанно лікується заради дітей і колишньої дружини, яка саме і наполягла на тому, щоб він пройшов курс реабілітації в клініці.

"Алкоголь впливає не тільки на саму людину, а й на всю її сім'ю. Тому я думаю, що заради своїх дітей і їхньої мами, і зокрема заради самого себе, він безупинно працює над собою", - зазначив брат Бена Аффлека.

Дженніфер Гарнер та Бен Аффлек_2
East News
Бен з дітьми та екс-дружиною Дженніфер Гарнер

Проте, незважаючи на проблеми з алкоголем та ніжні почуття до екс-дружини Дженніфер Гарнер Бен Аффлек продовжує влаштовувати своє особисте життя. Нещодавно голлівудського актора заскочили на побаченні з молодою моделлю Playboy Шоною Секстон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції