"Беверлі-Гіллз, 90210": у Мережі з'явився перший тизер перезапуску культового серіалу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стрічка повернеться на екрани у вигляді міні-шоу під назвою "90210".

Тільки нещодавно стало відомо про те, один з найбільш культових телесеріалів 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210" - перезнімуть, як у Мережі зявився перший тизер перезапуску.

Як повідомляє видання Rolling Stone, культовий молодіжний серіал повернеться на екрани у вигляді міні-шоу під назвою "90210". У новому проекті Fox знімуться всі актори зі старого складу.

Беверлі-Гіллз, 90210

"Беверлі-Гіллз, 90210" повернеться на екрани у вигляді міні-шоу під назвою "90210". Наразі компанія Fox замовила всього шість нових серій, які вийдуть на екрани влітку.

Також відомо, що в зніманнях взяли участь всі актори зі старого складу: Джейсон Прістлі (Брендон), Дженні Гарт (Келлі), Ян Зірінг (Стів), Габріель Картеріс (Андреа), Браян Остін Грін (Девід) і Торі Спеллінг (Донна).

"Беверлі-Гіллз 90219"
Associated Press

Через 19 років після закінчення оригінального серіалу, актори гратимуть не своїх персонажів з культового серіалу, а дорослі версії самих себе. Так, вони возз'єднуються, коли один з них пропонує "перезапустити" "Беверлі-Гіллз, 90210". Однак все може обернутися зовсім не так, як розраховували герої. За чутками, драми в стрічці буде не менше, ніж романтики.

Нагадаємо, стало відомо, що зірка серіалу Люк Перрі, який зіграв красунчика Ділана наразі екстенно госпіталізований з з важким інсультом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції