Безбровий MELOVIN вперше розповів, як у нього стався напад панічної атаки

Дата публікації
Перегляди
3883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Безбровий MELOVIN вперше розповів, як у нього стався напад панічної атаки

Фото: instagram.com/melovin_official

Артист поділився, що у той день відчув дуже сильний стрес.

Український музикант MELOVIN, який поголив брови заради соцпроєкту, відверто розповів фанам про напад панічної атаки, який з ним стався.

Як поділився Мел, 14 жовтня цього року він вперше за довгий час вийшов у люди. Попереду був виступ на радіостанції, зустріч з "меловінаторами" та запис нової пісні Dance With The Devil.

Я ніби віддав все цьому запису. Все до останньої краплі. Стільки стресу я ще не отримував ніколи. Я так хотів у ньому викричати все, що відчуваю. Повернувся додому, ліг на ліжко, і прийшла вона. Вперше в моєму житті. Панічна атака. Різка нестача повітря, сильне хвилювання, ніби зараз має щось статися!

поділився співак

MELOVIN зізнався, що його кидало то в жар, то в холод, і хотілося кудись бігти. Артист поділився, що вже запідозрив у себе якусь страшну хворобу

На годиннику 5 ранку, сиджу на ліжку зі страхом заснути і не відкрити очей. Заснув. Очі відкрив. Живий. Це має тішити, але моторошне відчуття печалі почало переслідувати мене щодня. Було просто страшно, що я божеволію. Я боявся, що панічна атака буде переслідувати, і вона іноді знову атакувала через цей страх

розповів музикант
Фото: instagram.com/melovin_official

Врешті, аби подолати панічну атаку, MELOVIN почав активно вивчати цю тему, аби знати "ворога у обличчя". А чим все закінчилося, співак обіцяв розповісти найближчим часом.

Нагадаємо, не так давно невпізнаваний MELOVIN без брів показав, як у шапці позував на сходинках.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація