Безстрашний пілот Комаров продемонстрував "мертву петлю"

Ведучий "Світу навиворіт" захоплюється авіацією.

Екстремал Дмитро Комаров, який розповів про незвичний Новий рік, вразив прихильників карколомними трюками у кабіні пілота.

Телеведучий поділився із "Комсомольской правдой", що захопився він авіацією та управлінням літаками у Болівії.

Зірка "1+1" переконаний, що надзвичайно великих сум грошей для того, аби сісти за штурвал літака, мати не потрібно.

"Звичайно, задоволення це не з дешевих. Але не обов'язково бути супер багатим. Лазівки є. Як, наприклад, роблять у Європі: купують літак вскладчину, ділять на членів клубу його вартість і всі поточні витрати - обслуговування, стоянку. У такому міні-авіаклубі на один літак може бути до 40 власників, які ділять між собою витрати, і суми виходять дуже навіть демократичні. Так само можна чинити і у нас. В Україні десятки маленьких приватних аеропортів, вони є біля кожного великого міста. І практично скрізь можна політати з пілотом і починати освоювати цю науку", - розповів Дмитро.

Комаров прикрасив обкладинку видання та пригадав, як вчать робити знамениті "мертву петлю" та "бочку".

 

http://kp.ua/culture/523510-dyma-komarov-osvoyl-desiat-vydov-samoletov-sleduuischyi-ystrebytelСегодня в "Комсомольской...

Posted by Дмитро Комаров on 17 декабря 2015 г.

"Сам я ще не таке не здатний. Але під контролем пілота "бочку" робив. Ми разом зробили її кілька разів, і мені дали шанс спробувати самостійно. Під контролем і чітко слідуючи інструкціям, які отримував по радіозв'язку, я провернув літак навкруги своєї осі на 360 градусів вже сам. "Можна ще раз?" - Запитую пілота. - "Ну звичайно!" Зробив бочку ще раз. Добре пам'ятаю цей момент - це були фантастичні відчуття. Саме в такі миті розумієш - немає нічого неможливого! Коли ти в ролі пасажира - страшно, а коли крутиш сам - все відбувається, ніби в сповільненій зйомці. Ось ти повернув ручку і літак починає повільно крутитися навколо своєї осі. Ось ти вниз головою і земля під тобою. Починаєш вирівнювати і ось горизонт знову на місці. Є. Це такий захват, така ейфорія! Якби мені хтось на травневі свята, коли я в Буковелі був, сказав: "У жовтні ти зробиш бочку на літаку", я б покрутив біля скроні. Але неможливого немає, я завжди це кажу, і цей принцип я сповідую у своєму житті. Обережніше з бажаннями - вони збуваються! Людина може абсолютно все - головне по-справжньому захотіти і затамувавши метою", - запевнив мандрівник.

Нагадаємо, Комаров і Собко злилися в пристрасному танго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: