Біллі Айліш зізналась, що підштовхнуло її стати білявкою: "Не знаю, що на мене найшло"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біллі Айліш зізналась, що підштовхнуло її стати білявкою: "Не знаю, що на мене найшло"

instagram.com/billieeilish

Зірка давно мріяла змінити колір волосся.

Популярна американська співачка та авторка пісень Біллі Айліш, яка не так давно перефарбувалася у білявку, пояснила, що підштовхнуло її до цього рішення.

Так, 19-річна зірка у нещодавній розмові з Еллен Дедженерес розповіла, що на кардинальну зміну іміджу її надихнув фотоколаж в Мережі.

instagram.com/billieeilish

"Я вже деякий час хотіла пофарбуватися в білявку. Не знаю, що на мене найшло. Я якось побачила фотоколаж, який зробив шанувальник. На ньому була я з волоссям різного кольору, зокрема і зі світлим. Мені так сподобалося, що я вирішила стати білявкою", - зізналася знаменитість.

Однак, за словами артистки, вона не одразу наважилася на експеримент, оскільки переживала за стан свого волосся. Біллі боялася, що воно не витримає чергового навантаження.

Getty Images

"Спочатку зміна кольору здавалася мені недосяжною мрією. Я не думала, що це буде можливим, адже моє волосся стільки всього натерпілися... Я була впевнена, що спалю їх, якщо пофарбуюся в білявку, але в підсумку я зробила це!", - зауважила Айліш.

Нагадаємо, не так давно Біллі Айліш стала героїнею британського видання Vogue, де вперше показала свою фігуру у спідній білизні.

Наступна публікація