Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше не холостяк: Дмитро Комаров офіційно одружився

Ведучий зумів зберегти у таємниці важливу подію.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров приголомшив шанувальниць новиною.

Виявляється, знаменитий телемандрівник більше не завидний холостяк. Комаров одружився, а його обраницею стала партнерка по "Танцях з зірками", "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко.

Радісну звістку новоспечений чоловік оприлюднив на сторінці в Instagram. Він запостив світлину, судячи з усього, з власного весілля, де тримає свою кохану на руках.

Дмитро Комаров_2
instagram.com/komarovmir

"Друзі, я завжди оберігав своє особисте життя і тримав в секреті. Але обіцяв вам, що все розповім, коли прийде час. І ось він настав.  Ми з Сашою Кучеренко стали чоловіком і дружиною. Розумію, що у вас багато запитань. Ми щасливі", - повідомив Комаров.

Під час участі в проекті "Танці з зірками" прихильники часто приписували Дмитру та Олександрі роман. Готуючись до прямих ефірів, вони багато часу проводили разом. Щодня пара присвячувала по 4-5 годин репетиціям спільних номерів, і сам Дмитро зізнавався, що бачиться із партнеркою більше, аніж з рідними.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко_1
прес-служба каналу "1+1"

Всіх цікавило, чи дійсно існують між ними почуття поза паркетом, і що саме відчувають зірки один до одного. Адже і після прямих ефірів вони продовжували демонструвати теплі стосунки – пара неодноразово з’являлася разом на світських заходах та червоних хідниках. Телеведучий та танцівниця не спростовували чуток, але й не поспішали підігрівати інтерес фанатів детальними подробицями.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко_3
прес-служба каналу "1+1"

Ще більше цікавих подробиць про те, як парі вдалося так довго приховати від усіх заручини, та як пройшло весілля ведучого, телеглядачі каналу "1+1" можуть побачити вже сьогодні у "Світському житті з Катериною Осадчою" о 23.35 на "1+1".

А вже скоро на "1+1" стартує новий сезон "Танців з зірками", участь у якому візьмуть найяскравіші українські знаменитості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції