Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білявка з гурту SMS Лідерман подалася у фінансисти після розпаду тріо

Зірка 2000-х зробила вибір на користь роботи.

Екс-солістка популярного у 2000-ні жіночого гурту SMS Тетяна Лідерман після розпаду колективу пішла з шоу-бізнесу, йдеться у "Світському житті".

За словами Тетяни, вона розставила пріоритети і зробила вибір на користь роботи. Так, екс-співачка почала будувати кар’єру і подалася у фінансисти.

"Я почала працювати за освітою. Потім я була фінансовим аналітиком компанії, яка займається альтернативною енергетикою, потім менеджером з будівництва сонячних електростанцій. В процесі всього цього запустила фабрику з виробництва дитячого взуття", - поділилася артистка.

Тетяна Лідерман
Тетяна Лідерман, кадр з кліпу "Любий, кохай мене"

До слова, зараз Лідерман разом з чоловіком чекають на поповнення. Невдовзі Тетяна подарує коханому доньку.

ВідеоТетяна Лідерман готується до народження донечки

"Мій чоловік робив вдома ремонт без мене, коли ми ще не знали стать дитини. Дитячу зробив всю в літаках, у блакитних кольорах. Я сказала: "Що буде, якщо буде дівчинка?". Він говорить: "Нащо дівчинка"? Загалом, він думав, що дівчата виходять якимось іншим способом. Ну от зараз перефарбовуємо", - розповіла виконавиця.

Також Тетяна поділилася, що їй здається, ніби вона зараз здобуває ще одну освіту.

"За доглядом, з педіатрії, з пологів. Це такий потік інформації. Я от шість місяців, скільки з нею ходжу, шість місяців вчуся. 3-4 години мінімум я присвячую тому, щоб дізнатися щось нове про дітей. Мені здається, що це нескінченно. Цьому можна вчитися завжди", - підсумувала Лідерман.

Залиште свій коментар

Вибір редакції