Біографія Михайла Задорнова. Шлях від народної любові до невдалих жартів про збитий рейс МН17

Гуморист помер сьогодні, 10 листопада.

Сьогодні, 10 листопада, на 70-му році пішов з життя російський гуморист Михайло Задорнов.

Причина смерті наразі не повідомляється, проте відомо, що сатирик довгий час боровся з онкологічним захворюванням.

Задорнов народився у Юрмалі 1948-го року 21 липня. Батько Михайла – Микола Задорнов – був актором в театрах Сибіру. Мати Задорнова Олена належала до старовинного польського роду.

Батько віддав Михайла до елітної школи в Ризі, де навчалися діти батьків, які займають високі чини. У шкільні роки і починається театральна біографія Михайла Задорнова, він бере участь у постановках гумористичних творів.

Михайло Задорнов_1
uznayvse.ru
Михайло Задорнов в дитинстві

Здобувши середню освіту, вступив до Ризького політехнічного інституту. Провчившись у ньому два роки, перевівся на факультет "Двигуни літальних апаратів" Московського авіаційного інституту, який закінчив 1974 року. У студентські роки почав займатися художньою самодіяльністю, брав участь в іграх Клубу веселих і кмітливих.

У 1974-1978 рр. працював в МАІ інженером і провідним інженером на кафедрі "Авіаційно-космічна теплотехніка".

Михайло Задорнов_2
uznayvse.ru
Михайло Задорнов служив у ракетних військах

Після того, як був опублікований сміливий твір "Відкритий лист ген. секретарю", Задорнова починають впізнавати і обговорювати не тільки на території Росії, але і в країнах далекого зарубіжжя.

Популярність прийшла до Задорнова 1991-го року після новорічного звернення до росіян. Саме йому довірили місію, яку повинен був виконувати президент.

Твори Задорнова стали друкуватися від 1976 року, а 1984 року сатирик став вперше з'являтися на телеекранах.

1998 року Задорнов надрукував чотиритомник творів, написав кілька десятків п'єс і створив фонд допомоги росіянам, які проживають в Балтії.

Від середини 2000-х рр. Задорнов в своїх монологах часто критикував "американський спосіб життя" і те, що його наслідують росіяни.

На початку жовтня 2016 року стало відомо про те, що Задорнов хворий на рак головного мозку. 12 жовтня 2016 року він повідомив на особистій сторінці в соцмережі "ВКонтакте", що йому належить пройти курс хіміотерапії, і що через це багато концертів скасовується.

У січні 2014-го року Михайло Задорнов пожартував над подіями, які відбувалися у Києві на Майдані Незалежності. Гуморист назвав людей, що зібралися в центрі української столиці, "єврохохлами", а стосовно українських речей заявив, що ними неможливо користуватися. Так само гуморист не пошкодував слів у бік Віталія Кличка.

Ще більше обурення у людей викликав жарт Задорнова про збитий на Донбасі малайзійський боїнг 777, де у результаті трагедії загинуло сотні людей.

Під час свого виступу російський жартівник згадав офіційного представника Держдепу США Дженіфер Псакі і приписав їй кумедні, на його думку, пояснення, а також використав зухвале словосполучення "псакіни діти".

"Псакі видала точні причини падіння Boeing – малайзійський Boeing, сказала вона, впав, тому що був важчий за повітря", - пожартував Задорнов, при цьому ця репліка викликала сміх у присутніх в залі глядачів.

Залиште свій коментар