Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біографія Михайла Задорнова. Шлях від народної любові до невдалих жартів про збитий рейс МН17

Гуморист помер сьогодні, 10 листопада.

Сьогодні, 10 листопада, на 70-му році пішов з життя російський гуморист Михайло Задорнов.

Причина смерті наразі не повідомляється, проте відомо, що сатирик довгий час боровся з онкологічним захворюванням.

Задорнов народився у Юрмалі 1948-го року 21 липня. Батько Михайла – Микола Задорнов – був актором в театрах Сибіру. Мати Задорнова Олена належала до старовинного польського роду.

Батько віддав Михайла до елітної школи в Ризі, де навчалися діти батьків, які займають високі чини. У шкільні роки і починається театральна біографія Михайла Задорнова, він бере участь у постановках гумористичних творів.

Михайло Задорнов_1
uznayvse.ru
Михайло Задорнов в дитинстві

Здобувши середню освіту, вступив до Ризького політехнічного інституту. Провчившись у ньому два роки, перевівся на факультет "Двигуни літальних апаратів" Московського авіаційного інституту, який закінчив 1974 року. У студентські роки почав займатися художньою самодіяльністю, брав участь в іграх Клубу веселих і кмітливих.

У 1974-1978 рр. працював в МАІ інженером і провідним інженером на кафедрі "Авіаційно-космічна теплотехніка".

Михайло Задорнов_2
uznayvse.ru
Михайло Задорнов служив у ракетних військах

Після того, як був опублікований сміливий твір "Відкритий лист ген. секретарю", Задорнова починають впізнавати і обговорювати не тільки на території Росії, але і в країнах далекого зарубіжжя.

Популярність прийшла до Задорнова 1991-го року після новорічного звернення до росіян. Саме йому довірили місію, яку повинен був виконувати президент.

Твори Задорнова стали друкуватися від 1976 року, а 1984 року сатирик став вперше з'являтися на телеекранах.

1998 року Задорнов надрукував чотиритомник творів, написав кілька десятків п'єс і створив фонд допомоги росіянам, які проживають в Балтії.

Від середини 2000-х рр. Задорнов в своїх монологах часто критикував "американський спосіб життя" і те, що його наслідують росіяни.

На початку жовтня 2016 року стало відомо про те, що Задорнов хворий на рак головного мозку. 12 жовтня 2016 року він повідомив на особистій сторінці в соцмережі "ВКонтакте", що йому належить пройти курс хіміотерапії, і що через це багато концертів скасовується.

У січні 2014-го року Михайло Задорнов пожартував над подіями, які відбувалися у Києві на Майдані Незалежності. Гуморист назвав людей, що зібралися в центрі української столиці, "єврохохлами", а стосовно українських речей заявив, що ними неможливо користуватися. Так само гуморист не пошкодував слів у бік Віталія Кличка.

Ще більше обурення у людей викликав жарт Задорнова про збитий на Донбасі малайзійський боїнг 777, де у результаті трагедії загинуло сотні людей.

Під час свого виступу російський жартівник згадав офіційного представника Держдепу США Дженіфер Псакі і приписав їй кумедні, на його думку, пояснення, а також використав зухвале словосполучення "псакіни діти".

"Псакі видала точні причини падіння Boeing – малайзійський Boeing, сказала вона, впав, тому що був важчий за повітря", - пожартував Задорнов, при цьому ця репліка викликала сміх у присутніх в залі глядачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції