Бійці під звуки вибухів записали звернення до Олега Скрипки з передової і показали, що він передав на фронт

Дата публікації
Перегляди
81к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Бійці під звуки вибухів записали звернення до Олега Скрипки з передової і показали, що він передав на фронт

Фото: instagram.com/o.skrypka

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка бореться за нашу перемогу на музичному фронті.

Так, на гроші, які Олег Скрипка та гурт "ВВ" зібрали під час нещодавнього благодійного концерту у Вінниці було придбано високотехнологічний тепловізор для наших хлопців в ЗСУ.

Бійці записали відеозвернення з передової, під час якого до речі, пролунав вибух, і в ньому подякували музиканту за допомогу. У відео один з бійців Юджин тримає в руках тепловізор, завдяки якому тепер наші захисники в суцільній темряві вночі можуть побачити переміщення будь-якої живої істоти, яка випромінює тепло:

"І завдяки цьому ми можемо убезпечити себе від раптового нападу клятих кацапів. Це зберігає нам життя і здоров'я. Цей дуже дорогий і високотехнологічний прилад ми змогли придбати на кошти, зібрані моїм другом, побратимом по музиці Олегом Юрійовичем Скрипкою, який зараз є амбасадором рок-н-ролу на культурному фронті", - сказав Юджин.

Також боєць подякував місту Вінниця і всім вінничанам за підтримку ЗСУ і зазначив, що зараз всі українці – і ті,які захищають нашу країну на фронті, і ті, які донатять – є єдиним цілісним організмом, який разом бореться проти російських окупантів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація