Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка з гумором прокоментувала появу в її відео снігової людини.

У новорічному кліпі співачки Катерини Бужинської, яка нещодавно представила "королівські" парфуми, з'явилася снігова людина.

Прем'єра відеороботи на пісню "Білосніжна зима" відбулася 21 грудня на одному з музичних каналів України і, на думку музичних критиків, максимально відповідає передсвятковому настрою за вікном.

Цей кліп народна артистка знімала ще на початку зими. На знімальному майданчику вирішили відтворити атмосферу свята і диско, а під час новорічної ночі, за сюжетом відео, до Бужинської залицяється снігова людина і навіть грає їй на величезному білому роялі її улюблені мелодії.

"У багатьох моїх кліпах в головних ролях були імпозантні чоловіки, а потім Інтернет ряснів заголовками "Заміжня Катя Бужинська показала свого чоловіка в новому кліпі". І, природно, мій чоловік теж не міг не реагувати на подібні статті у пресі. Тому в кліпі на пісню "Білосніжна зима" ми вирішили відійти від того, щоб показувати зовнішність головного героя. Для всіх це - снігова людина. Мені здається, до нього не можна ревнувати або будувати здогади про наш роман. Хіба що жартома", - з гумором коментує прем'єру кліпу Катя Бужинська.

За словами артистки, першими глядачами нового кліпу були її діти. Близнюки співачки, як і її старша дочка в захваті від новорічної тематики відео.

"Моїм малюкам настільки сподобалася моя новорічна відеоробота, що вони на повторі дивляться цей кліп. Тепер це їхня улюблена пісня! Мені, природно, це неймовірно приємно, адже саме діти є найбільш незаангажованими слухачами і глядачами", - зазначила Бужинська.

Катя Бужинська_1
прес-служба Катерини Бужинської
Діти Каті Бужинської

Нагадаємо, цей рік для співачки став дійсно плідним - вона встигла випустити більше семи пісень. В одному з кліпів ефектна Бужинська приміряла образ пристрасної італійки.

Також вона продовжує жити на дві країни - Україну і Болгарію, поєднуючи гастрольний графік і виховання трьох дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції