Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Близька подруга Ембер Герд різко відмовилася підтримувати її в суді проти Джонні Деппа

Близька подруга Ембер Герд різко відмовилася підтримувати її в суді проти Джонні Деппа

Аманда де Кадене була шокована погрозами Герд на адресу Деппа.

Близька подруга акторки Ембер Герд, активістка руху за гендерну рівність #MeToo Аманда де Кадене різко відмовилася підтримувати її у суді проти Джонні Деппа.

Подейкують, що таке рішення Кадене прийняла після того, як почула записи, на яких Ембер погрожує Джонні кинути у нього щось важке і наказує йому замовчати. Поведінка Герд настільки обурила Аманду, що вона відмовилась свідчити на її користь.

Я дізналася факти, які змінили мій погляд на справу. Коли я почула перший запис, на якому Ембер застосовує вербальне насильство по відношенню до Деппа, мене це налякало. Ембер стверджувала, що запис було змінено захистом Джонні. Я сподівалася, що вона візьме не себе відповідальність, але цього не сталося. Відтоді ми не спілкувалися і я зрозуміла, що людина, якій я вірила, не була зі мною чесною
прокоментувала Кадене
Ембер герд та Аманда де Кадене
Getty Images
Ембер Герд та Аманда де Кадене

Зауважимо, що раніше стало відомо про те, що чотири адвокати Ембер Герд відмовилися працювати з нею в справі проти Джонні Деппа. Захисники акторки подали заяву про вихід зі справи про наклеп.

Нагадаємо, познайомившись під час знімань кінострічки "Ромовий щоденник" знаменитостям Джонні Деппу та Ембер Герд пророкували міцні стосунки. У лютому 2015 року зіркова пара зіграла весілля, а через 15 місяців Герд подала на розлучення і звинуватила чоловіка у домашньому насильстві.

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press
Ембер Герд і Джонні Депп

Однак сам Депп досі заперечує цю інформацію, стверджуючи, що Ембер ніколи не бив. Актор навіть подав позов про наклеп, щоб довести, що всі звинувачення в домашньому насильстві, висунуті Ембер проти нього, засновані на брехні.

Якщо представникам актора вдасться це довести, їй загрожує до трьох років в'язниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції