Блокада лідокаїном і шийний ортез: Полякова вийшла на сцену з серйозною травмою

Супербілявка з травмою виступила на 445-річчі міста Бахмут.

Співачка Оля Полякова, яка розчулила фанів сімейним фото, після недавнього виступу в Курахово знову повернулася на Донбас.

Супербілявка дала святковий концерт в честь 445-річчя міста Бахмут (у минулому – Артемівськ).

Послухати Полякову зібралося більше восьми тисяч місцевих жителів і гостей міста. Всі, хто не помістився на трибунах – зайняли місця у фан-зоні, в проходах між рядами, а найвідданіші шанувальники артистки танцювали біля входу на стадіон.

При цьому бажання співачки бути ближче до народу ледь не спровокувало тисняву. Традиційно під час виконання свого суперхіта "Шлепки" Полякова спустилася зі сцени.

У цей момент жителі першої столиці Донбасу відтіснили поліцію і прорвалися до своєї улюблениці. Щоб не допустити хаосу на полі, артистка з шанувальниками почала водити хоровод.

По завершенню шоу Полякову особисто вітав і дякував за запальний концерт міський голова Бахмута Олексій Рева.

Ніхто не знав, що на сцену Супербілявка піднялася тільки під неабиякою часткою знеболюючих препаратів. Під час попереднього виступу артистка защемила шийні хребці і була змушена носити ортез, а також провести дві безсонні ночі в компанії медиків.

Полякова травмована_1
instagram.com/polyakovamusic

Фахівці зробили Поляковій блокаду лідокаїном, уколи внутрішньовенно і внутрішньом'язово, артистку оглянули в центрі хребта, а масажист в буквальному сенсі слова не відходив від співачки.

Полякова травмована_2
instagram.com/polyakovamusic

Нагадаємо, нещодавно сексі-Полякова в латексі оголила груди на сторінках чоловічого журналу. Артистка знялася в спокусливому фотосеті.

Залиште свій коментар

Наступна публікація