Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сталася сутичка між активістами та продюсером артистки.

Увечері вівторка, 6 березня, у Львові активісти заблокували вхід до Оперного театру, де мав відбутися концерт співачки Ірини Білик. Вони тримали в руках плакати, що артистка не хоче публічно визнавати Росію агресором. Вхід для відвідувачів перекрили. Перед оперою розлили свинячу кров та кинули в неї дві троянди.

Біля Оперного театру також присутні працівники поліції. Про це повідомляє "Львівський портал".

"Вони знали, що ми будемо блокувати цей концерт. Знали, які вимоги є у львівських активістів до цього виконавця. І знаючи це все, вони далі продавали квитки. Вони думали, що обійдеться. Що когось куплять, домовляться. Вони неодноразово дзвонили нам, намагались переконувати і так далі. Тому шановні львів’яни, які прийшли на концерт, знайте – вас просто обдурили. Тому я би все-таки радив вам пізніше після нашого пікету запитати в організаторів, чому вони знаючи, що концерту не буде, не вертали вам квитки", – заявив керівник організації "Сокіл" у Львові Богдан Федун.

Він додав, що концерту Ірини Білик не буде доти, доки вона не вийде до активістів і не заявить, що Росія – це агресор.

До протестувальників підійшов продюсер Білик Олег Збаращук - активісти на нього накинулися, після чого той забіг до театру.

"Ми стояли коридором, де були плакати з надписами "Дебальцево", "Іловайськ" та інші бойові дії. Після чого продюсер почав провокувати бійку", – пояснив причину бійки Федун.

Згодом представники протестувальників пройшли до гримерки співачки. Вона сказала, що визнає Росію агресором. На запитання, кому належить Крим, відповіла: "Крим повинен бути нашим".

Задоволені словами співачки активісти розблокували вхід до Оперного театру – концерт відбувся.

Залиште свій коментар

Вибір редакції